Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol és mennyiért lehet kapni...

Hol és mennyiért lehet kapni csinos, fiatalos de nagy melltartót? Terhesség alatt nagyon megnőttek a melleim.

Figyelt kérdés

Második babám várom, de már most félidősen 80/DD a cicim, már előző terhességem alatt sem kaptam melltartót.

Az ekkora méretek már mindnehol "mammer" melltartók, hatalmas kosárral és 10 cm széles pánttal....utálom, undorítóak...

A mulkor bár sosem tettem ilyet-végigjártam az árkádot és minden üzletet, de ott sem volt jó egyik sem, pedig már 12.000 ft volt, amit próbáltam...

Igazán olyat keresnék, ami fiatalos, nem mammer melltartó, levehető pántja van, mert bár nagy a cicim, nem lóg annyira, hogy ne mernék nyáron nyakba kötős pántos ruhát hordani-ahhoz meg kéne egy ilyen jó melltartó, de sehol nem találok...

Tapasztalat?


2009. nov. 1. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a nyugatitól elindulsz az Arany János utcai metróállomás felé a Skála oldalán (nem benne, lehet hogy kicsit feljebb is), van egy "üzletház" vannak fehérneműk kirakva. Én tavaly szeptemberben voltam ott, mivel az esküvőmre vásároltam kék harisnyakötőt. Vásárlás közben beszélgetésbe elegyedtem az eladóval, hogy bár én csak 75/D-s melltartót hordok de szintén nehezen találok (a triumph szaküzletben tudtam csak pánt nélküli melltartót venni, egy nagyon egyszerűt, csipke nélkül)szép melltartót. És ő tudott volna ajánlani, de nem akartam még egyet venni, hiszen a triumph is 7000 Ft volt. Holnap megnézem, hátha megvan még a hirdetőlapja azon volt honlapcím is.
2009. nov. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Itt vannak szépek, kosárméret viszont vagy D, vagy E.

<a href="http://www.bonprix.hu/bh/shop.htm?cat=4.13.379....&p2=80&p1=&p3=4">www.bonprix.hu</a>

2009. nov. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

első hozzászóló, szerintem ere gondolt:

[link]

én is itt vettem, nagyon jó és kedvesek. Bal oldalt van egy árkádos üzletház, ott kell bemenni.

2009. nov. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon csiniket vettem a Vörösmarty téri H und M-ben( nekem 80E kell), darabját 4000-ért.Ja, szoptatós melltartók amúgy, de már nekem is herótom van a fehér nagyimelltartóktól....
2009. nov. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Helyileg Győr vagy Pécs lenne megfelelő, Bpen nem járok...

Neten meg nem merek venni, hiába méret, annyira másképp áll, hogy kb 25-öt kell próbálnom, mire a 26-dik nagyjából jó...

Valami üzletnévre voltam kíváncsi,ahol egyáltalán érdemes nézelődni.

A H&M-et megnézem majd , köszi.

2009. nov. 2. 12:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Aranypók üzletekben.
2009. nov. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!