Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14-15 hetes terhességnél...

14-15 hetes terhességnél mennyire normális a derékfájás?

Figyelt kérdés

Reggel óta van, se ülve nem jó, se állva, se fekve.

Nagyon rossz, de remélem, hogy nem problémát jelez. Kicsit korainak tartom még a derékfájást, vagy nem?


A szeméremcsontomnál is belenyilalast erzek ma tobbszor. Ez is normalis?


2013. szept. 8. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, normális. Mindenki másképp éli meg ezt a hatalmas belső változást. Van, akinek kevésbé fáj, van, akinek jobban. Én 20-28. hét között pusztultam meg a derekamtól, de most egy hete semmi bajom az ég világon, pedig nem lett kisebb :)


Addig, amíg nincs vérzés, erős görcs, addig csak pihenj, esetleg végezz gerinctornát, kismama jógát és nyugodj meg! :)

2013. szept. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ, igyekszem. :)

Csak picit megijedtem, mert egy hete voltam chorion biopszián, és egy pillanatra azt hittem ez okozza és baj lesz.

De remélem nem!

2013. szept. 8. 13:08
 3/9 anonim ***** válasza:
17 hetes vagyok és az én derekam is a 15.héttől majd leszakad néha. Tegnap sétáltunk kicsit a párommal és a kutyusommal a jó kora őszi időben, de a végén már nagyon fájt a derekam :P Komolyan, a zebránál mellettünk startolt egy nénike, aki volt vagy 80 éves és simán leghagyott. :) Gondoltam, ez mennyire gáz már :)
2013. szept. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én 14 hetes vagyok és kb 2-3 napja érzek derék fájást,néha már annyira lent érzem,mintha a fenekem fájna,de én ehhez néha érzek hüvely fájdalmat és alhasi feszüléseket.Majdnem olyant mint a görcs,de ez mégsem az.

Szerintem a pocakom nő,meg helyezkednek a dolgok bent,de azért ma vettem rá magnerotot. Szerintetek ez még belefér a derékfájás mellett?

2013. szept. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szia.


Szerintem igen, en mar szinte ugyanazt erzem amit te leirtal.

:)

Meg neha szurkalgatasokat ott lenn, hat remelem nincs baj mert legkozelebb csak oktober 8-an megyek uh-ra.

2013. szept. 10. 07:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia kedves kérdező,utolsó vagyok! Ma ezzel elmentem dokihoz és minden rendben,magnézium és nospa amit szednem kell rá.
2013. szept. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szia,

Sajnos nalam nem alakult tul jol, tegnap elkezdtem verezni, szerencsere a magzatviz nem szivarog, fekudnom kell 2 hetig minimum.

Orulok hogy nalatok minden rendben. :)

2013. szept. 11. 08:28
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
oh,sajnálom!Remélem nincs nagy baj és hamar elmúlik,lehet,hogy kicsit megerőltetted magad.Akkor csak pihenj nagyon sokat és ha már fel is kelhetsz,akkor is légy óvatos!Jobbulást!
2013. szept. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szia jobban vagy már?
2013. dec. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!