Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idővel elötte érdemes...

Mennyi idővel elötte érdemes bejelentkezni aminocentézisre az 1-sz. Nőgyogyászaiti klinikán?

Figyelt kérdés
most 9+5km. vagyok A dr.-nőm tanácsára mennék,mert 37 éves múltam.akinek van tapasztalata kérem írja le.
2009. nov. 3. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, nekem a 12. héten kérte a dokim, mert én is 35 múltam már akkor. A 19. vagy a 20. héten csinálták, már nem emlékszem pontosan, de azt tudom, hogy a 2. nagy ultrahang után. Minden leletem jó volt, csak a "korom" miatt kellett, azaz javasolta a doki.


Szerintem hívd fel őket, mert előtte elképzelhető, hogy előtte behívnak egy genetikai tanácsadásra. Nekünk nem kellett, de az egyik lánynak igen, mert ott az apa 50 felett volt.

2009. nov. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi 5 héttel a bejelentkezés utánra kaptunk időpontot, úgyhogy elég lassan örölnek a malmok...
2009. nov. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!