Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kislányos vagy kisfiús anyukák...

Kislányos vagy kisfiús anyukáknál volt álmatlanság a terhesség elején?

Figyelt kérdés
15 hetes kismama vagyok.Nagyon rosszul viselem az éjszakákat,lefekszem majdnem 10-kor és olyan hajnali 1-2 mire elalszom és korán kell kelnem is a munka miatt.Mit tegyek?Félek a szervezetem össze keveri a nappalt az éjszakával.Kislányotok vagy kisfiatok született,ilyen korai álmatlanság tünettel?Mert ugye ez az álmatlanság inkább csak a terhesség végén jelentkezik legtöbbeknél
2013. szept. 11. 13:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
én a fiammal szenvedtem álmatlanságban,a lányommal mormota voltam.Nem tudom mennyire függössze,a lányom jó alvó volt,napközben 1,5-2,5 órákat aludt 3x.A fiam pedig 1 éves koráig 2X 20 pecet
2013. szept. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nincs összefüggés, de amúgy én is kb. a 14-15. héttől kezdve nem tudok aludni, igaz, álmos sem vagyok, csak délután :)


ja, fiam lesz

2013. szept. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

eddig egyszer se volt gondom, lányaim lesznek :)


34 hikm

2013. szept. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Kislányt várok:-) mai napig aluszékony vagyok!:-)

38hkm

2013. szept. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi az összefüggés , de nagyon aluszékony voltam és kislányom lett. :) Álmatlan sosem voltam a terhesség alatt.
2013. szept. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 nittababy ***** válasza:
Én is nagyon jól tudtam aludni a kislányommal!!
2013. szept. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Eddigi válaszok alapján nagyon úgy tűnik,hogy van összefüggés :) Én is nagyon jól alszom,kislányt szeretnék,de még sajnos várnom kell,hogy kiderüljön a neme.Jó lenne,ha tényleg meg lehetne így jósolni.
2013. szept. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Én fiút várok. Nincs az alvásommal különösebb probléma, legalább is semmi olyan változás ami eddig ne lett volna. 15-18 hét között voltam iszonyatos fáradt 24 órából simán 18 -at aludtam. Veszélyeztetett terhes vagyok (véreztem, görcsöltem) így az egész terhesség során délben is szoktam aludni 1-2 órát (mert itthon vagyok és megtehetem) A 28. héttől viszont megfigyeltem ha délben alszok akkor este már rosszabbul alszok , ez eddig nem volt gond este is jól aludtam és délben is, de a 28. héttől már gondot jelent ha délben is alszok. Eddig 10kor mentem aludni és kb. 6 kor keltem. Most, hogy kínok árán de nem alszok délben 9 kor fekszek le és 7-8 felé ébredek. Igazából én azt mondanám, hogy különösebb változás nem történt az alvásomban, kivéve azt a 15 hét környékét amikor rengeteget aludtam.
2013. szept. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
2 lányom van mind a kettőnél olyan jókat aludtam, örültem is, mert egyébként rossz alvó vagyok, most megint terhes vagyok és állandóan álmos (de itt még nagyon az elején vagyok). Mindezek ellenére nem hiszem, hogy lenne bármilyen összefüggés is a dologban...vagy ki tudja :)
2013. szept. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,akkor összességében a lányosok jól aludtak a fiúsok kevésbé:)
2013. szept. 11. 15:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!