Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vizesedés ellen van házi...

Vizesedés ellen van házi gyógymód?

Figyelt kérdés
a 25 hétben vagyok,és napi rendszereséggel többször is felvizesedem,éjjel is,főleg az ujjaim.Kérjek orvostól tanácsot,vagy van valami könnyebb megoldás is erre?
2009. nov. 4. 13:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 26 hetes kismama vagyok nekem is nagyon vizesedett a lábam, meg a szememen is már lehetett látni. Nekem javasolták a Schüssler sót a Nátrium sulfuricom-ot. Sajnos még nem tudtam beszerezni,de addig is még meglesz próbálom felpócolni a lábam. Irodában dolgozom, és ha tehetem felteszem a lábam egy másik székre. Határozottam jobb. Nekem éjszaka nem volt ilyen problémám, akkor általában lement a vizesedés. Ha nálad éjszaka sem megy le, nem ártana a vérnyomásod is figyelni, mert a túlzott vizesedés, meg a magas vérnyomás a terhességi toxémia jele. Ha a vérnyomásod oké, akkor szerintem próbáld ki ezt a két módszert.

További szép babavárást!

2009. nov. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt viselni kell, mert nem szabad még teát sem inni vizesedésre.A paradicsom erős vízhajtó hatású egyél belőle napi 3x és nagyon egészséges is.

A kelkáposzta levelét pedig rátenni a bevizesedett területre és leszívja. Úgy csináld, ha kipróbálod, hogy amikor lepihensz,akkor tedd rá,úgy hogy rákötöd a lábadra, kezedre valami textil félével és egy órácskát rajta hagyod. Inni pedig legalább 1,5l folyadékot igyál meg, ez fontos. Sok egészséget neked és a babádnak is.

2009. nov. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2009. nov. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,kifogom próbálni,én is azért vagyok érdekelt erre a dologra,mert sokat iszom és sokat is pisilek.tehát ezért nem értettem hogy miért ennyire vizesedem,mert hát tudom hogy ez a terhesség vele járója.
2009. nov. 4. 13:38
 5/10 A kérdező kommentje:
elfelejtettem,a vérnyomásom szó szerint tökéletes mióta babát várok,elötte magas volt,de azóta 120/80 általában mindig.védőnő szerint tökéletes érték
2009. nov. 4. 13:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem a doki petrezselyemlevelet ajánlott. Azt mondta keverjem vajba és kenjem kenyérre, vagy rágcsáljam magába. Nem mondom, hogy finom, de hatásos.
2009. nov. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az almát hallottam még, mint természetes vízhajtót. Az almaecetnek is hasonló hatása van, 1 teáskanál naponta 2 dl vízben, szépen elkortyolgatni. Ez sem árt, és még az emésztésben is segít.
2009. nov. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szinte semmi só,semmi vegeta,semmi zacskós leves.Annál több alma,illetve a védőnőm szerint napi 1 grapefruit,az is nagyon jó vízhajtó.
2009. nov. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ahogy előzőekben már írták, sómentes diéta a legfontosabb. tarthatsz időnként almanapokat is. ilyenkor egész nap csak almát szabad enni.drasztikusnak tűnik de hatásos. Vérnyomás és vizelet kontroll feltétlenül szükséges hetente, kéthetente a toxémia megelőzés miatt. 27 km-eüs
2009. nov. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem az almát javasolták mint természetes víhajtót. Az nem hajta el a magzatvizet mint a vízhatjtó. Azt tilos szedni!

2009. nov. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!