Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetes és 2 napos terhesség...

4 hetes és 2 napos terhesség esetén nem baj ha nincs semmi tünetem?

Figyelt kérdés
A cicim sem fáj és nem feszül, a hasam sem fáj, semmi terhes tünetem nincs. Ez normális? Sokan mondják, h mensisen fáj a hasuk és fáj a mellük...sem fejfájás, sem elszineződés a mellen...
2009. nov. 4. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább örülj neki ha semmi panaszod,nem biztos hogy ez sokáig így marad.Amúgy nekem a 7 héten kezdődött minden,és azóta szinte egyfolytába van valami,de ettől nem kell fennakadni,ez ezzel jár.És ha az egész terhességed alatt nem lesz panaszod,akkor neked egy szuper terhességed lesz,örülj neki!
2009. nov. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még ráérsz vele. :) Ha 2-4 hét múlva sincs semmi, akkor nagyon szerencsés vagy.

Nekem a szagérzékenység a 6. héten kezdődött, de csak a kávéra.

Öklendezés a 7. héttől minden reggel.

1-szer volt hőhullám-remegek-elájulok érzés, a 8. héten.

A cicik csak este érzékenyebbek, de csak érintésre, meg ha fázom.

A hasam nem fájt mensisen, talán csak max 2 hete kezdett napi 1-2 percre!

Mindenki más!

10 hetes kismama

2009. nov. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan dehogy baj. Inkább örülj neki. Lehet lesz még, hogy visszasírod ezt az állapotot.

Nekem 6 hetesen jöttek a tünetek de csőstül és egyik percről a másikra. Rettenetes volt, de az eredmény ismeretében azt mondom megérte. :))

2009. nov. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Én azt sem bánom ha végig kell hánynom a 9 hónapot, csak legyen egészséges ez a több éve váró baba!
2009. nov. 4. 16:12
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem az 5. betöltött hét után kezdődött az ájulós mindent kihányós hidegrázós orrvérzős hasfájós állapot, de a 13. hét végével elmúlt :) A hasfájás orrvérzés megmaradt, de nem lehet minden tökéletes :) 17. hetes manóváró
2009. nov. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!