Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális, hogy terhesen...

Az normális, hogy terhesen nem kívánom a szexet?

Figyelt kérdés
15 hetes terhes vagyok és csak néha kívánom a szexet de nem igazán vagyok ráhangolva. Már van egy 2 éves kisfiam és amikor őt vártam állandóan kívántam most meg pont az ellenkezője. Már beszéltünk erről a párommal is elég nehéz neki,de most mit tegyek persze szoktam neki örömet szerezni és nagyon szeretem őt,ettől függetlenül.
2009. nov. 4. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én az egész terhesség alatt így voltam. Még az elején néha néha de aztán szabályosan rosszul tudtam volna lenni ha szeretkeznem kell a férjemmel, pedig nagyon szeretem. Ő megértette és ahogy írtad is 'beérte' azzal ha máshogy szereztem neki örömet, de csak szülés után állt vissza az eredeti kerékvágásba a dolog.
2009. nov. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, normális, én se kívántam.
2009. nov. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna.....:(((


Az előző terhesséégnél nem volt ilyen, most meg.....hahhhh

Komolyan már úgy restellem.

2009. nov. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem vagyok egyedül ezzel a problémával. 27 hetes km.
2009. nov. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem egyaltalan nincs ra igenyem, pedig nagyon szeretem a ferjemet.

21km

2009. nov. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia!Én sem kivánom a sexet már az elejétöl fogva.Remélem ez szülés után megváltozik.Addig is kényeztetem apát.32 hetes km
2009. nov. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Érdekes amit írtál. Nekem is van egy 19 hónapos kisfiam. Most vagyok a 32. hétben. Az elsővel nagyon kívántam végig, normális szexuális életünk volt. De most egyáltalán. Most is fiam lesz. De teljesen más ez a terehsségem. Könnyebben viselem fizikálisan, mégis sexre gondolni is alig tudok. Lehet hogy a nagyfiam is leszív, szellemileg is. Este 9-kor szinte mindig elalszom.
2009. nov. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kezdek megnyugodni az utolsó válaszolónak írnám hogy én is majd elalszom már 8 körül persze van kinek lefárasztania én is remélem hogy a szülés után ismét a régi lesz az étvágyam
2009. nov. 5. 09:21
 9/9 Nina-chan27 válasza:

Sziasztok. Most megnyugodtam és örülök, hogy elmesélhetem páromnak, hogy ez normális.

Most járunk a 15.hétben, és hétről hétre egyre kevésbé igénylem a szexet, és sajnos másképpen nem lehet kielégíteni a párom... ami kényelmetlen mindkettőnknek :( De rajta vagyok, hogy sikerüljön másképp is nekünk.

Amúgy, én is majd elalszok 21 óra körül, és az első terhességemnél bezzeg majd megkattantam, úgy kívántam a szexet.

Úúúgy zavar, hogy most nem így van... :/

2014. márc. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!