Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39. hét teljesen zárt méhszáj,...

39. hét teljesen zárt méhszáj, semmi panasz. Lehet, hogy ettől függetlenül hirtelen indul be a szülés esetleg még a kiírt időpont előtt?

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lehet. Nekem a 42 héten indult be egyik percről a másikra elfolyt a magzatvíz, csak akkor már a műtőasztalon feküdtem elérzéstelenítve, úgyhogy mindegy volt. Addig telejsen zárt voltam még előtte 3-4 órával is.

Szóval nyugi.

2009. nov. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így indult be a 39+5 napon. Előtte való nap voltam dokinál, aki azt mondta 1 héten belül tuti nem szülök. Másnap elfolyt a magzatvíz teljesen váratlanul, szóval mégiscsak szülés lett belőle. Még mikor bementünk a kórházba akkor is zárt volt a méhszáj. Kb. 20 óra alatt lett meg a kincsem.
2009. nov. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

De jó hogy föltetted ezt a kérdést!!!:-)))Ugyanúgy vagyok mint te kedves kérdező.

Nekem ma pont ugyanazt mondta a dokim mint neked kedves második válaszoló.Teljesen lehangolódtam ezmiatt.De persze azért reménykedem hátha mégis elindul a nagyvilágba ez a kis csemete :-)))

2009. nov. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Elképzelhető hogy megszülsz, de az hogy teljesen zárva vagy nem igazán jó. Egy ujjnyira már nyitva lehet ekkora az ember. Lehet hogy nem fogsz könnyen kitágulni.
2009. nov. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

En ugy tudom, hogy optimalis es rendeltetesszeru esetben a mehszajnak vajudaskor kell nyilnia, nem elotte hetekkel.

Nekem semmi bajom, megerzesem nem volt, de a kiirt datum elott 3 nappal arra ebredtem, hogy kemenyedik a pocak es elfolyt a magzatviz. A korhazba erven meg zart volt a mehszaj, fajasom nem volt, csak kemenyedes.

Ket oraval kesobb jott az elso fajas, szuk harom orat vajudtam osszesen, majd kezdodott a kitolas. Az sem tartott sokaig, vagas, repedes nelkul szuletett meg a 4 kg-os fiam. Semmilyen erzestelenitot nem kaptam, mert olyan gyorsan tagultam, hogy nem volt ido adni (igaz, hogy nem is tartottam ra igenyt). Sem fajaserositot, sem semmi mast nem adtak be. Megis nyilt a mehszaj, ahogyan a nagykonyvben meg van irva.

Kivanom hogy hasonloan sikeres es szep szulesed legyen!

2009. nov. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17%
A szülés előtt már hetekkel kezd kinyílni az anyuka. A baba súlya miatt is, ahogy nehezedik a mégszájra. Én az utolsó 1 hónapban már 1 ujjnyira nyitva voltam és a későbbiekben is szépen tágultam. ( szülés alatt) 1,5 óra alatt megszültem. Voltak akik még az oxitocin hatására sem nyíltak ki. Csak fájásuk volt.
2009. nov. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Remélem azért könnyen megy majd a tágulás! ;) Köszönöm a válaszokat!
2009. nov. 5. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!