Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túrós palacsintát lehet enni...

Túrós palacsintát lehet enni szerintetek? Nagyon megkivántam, viszont van benne tojás, árt ha eszek belőle? 12 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem!Én rengeteg tojást megettem pedig nem birja a gyomrom de ha egyszer annyira kivántam:)Egyébként én ugy tudom h csak a nyers tojást nem szabad enni.
2009. nov. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érted, hogy nyers tojás? mert akkor inkább nem ajánlott.
2009. nov. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mármint nem árt és lehet enni elsö voltam
2009. nov. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Csináld meg a túrós palacsintát és süsd meg. Így már megeheted a tojást, és a túrós palacsinta amúgy is sütve az igazi.

2009. nov. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
én tejfölel kevertem ki sztem így is isteni finom.
2009. nov. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előzőhőz,egy kis tejföl,vaníliáscukor,pici citromhéj.Fölösleges a túróba tojás.Akkor szükséges,ha süteménybe tesszük,és sütés közben megköti a tölteléket.

Mellesleg cukrász vagyok...

17.hetes hármasikres km.

2009. nov. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Tejföl + túró + vaníliás vukor +citromhéj.

Tojás nem kell oda, felesleges, meg veszélyes is.

2009. nov. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan egyél tojásos ételt, persze nem a túróba keverve, hanem a palacsintatésztába bele sütve pld. én már vagy 2 hete rántottát, vagy tükörtojást eszek reggelire, és manóka is jól van, meg én is.
2009. nov. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok,most kipróbáljük a sütös megoldást,legközelebb meg a tejfelest:*-))))
2009. nov. 4. 16:31
 10/10 anonim ***** válasza:

Erositem a tobbieket: nem kell bele nyerstojas ahhoz, hogy jo legyen. En iszonyatosan tartok a nyerstojastol, ugyanis kisgyermekkent volt alkalmam vegignezni, amint a fel csaladom ateli a szalmonella fertozest.

Ugyhogy az en konyhamban meg soha nem keszult olyan etel, amiben nyers tojas lett volna. A palacsintat en is pici tejfollel keverem ki, masbol siman kihagyom. (A hatas igy is ugyanolyan, meg soha senki nem vette eszre, hogy peldaul a tiramisumbol hianyozna a nyers tojas, pedig ettek mar nalam joparan.)

2009. nov. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!