Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet az hogy a 3. -ik...

Hogy lehet az hogy a 3. -ik trimeszterben se a hasam, se a súlyom nem változott? Pedig sokat eszek, pihizek, mozgás szegény életmod stb.

Figyelt kérdés
eddig az uh.szerint a baba jol fejlödik.nem értem,mert ugy hallottam,hogy az utolso 3 honapban lehet a legtöbbet hizni,nöl a has,nekem semmi.nem mintha annyira hiányozna,de azért érdekes.akkor eddig csak 10 kg hiztam.most 32 hetes vagyok
2009. nov. 4. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem örülj neki, hogy nem hízol!
2009. nov. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
örülj neki, ez sem kevés, de az igaz súlygyaraposá most jön, nekem a 37. hét környékén 10 nap alatt 5 kg jött fel, pedig folyamatosan vizsgáltak és nem vagyok toxémiás. most a 38-39. héten stagnál a súlyom, de amikor a nagyfiamat szültem, akkor az utsó két napban még 3 kg feljött. akkor is most is 30 kilónál álltam meg, ami le is ment 4 hét alatt szóval sok volt a víz és most is az....
2009. nov. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is többet híztam a közepén mint most,bár hidd el a hasad most fog elkezdeni nőni nagyon!Legalábbis nekem van h reggelre 2-3 cm-rel nagyobb!Hihetetlen!Mondjuk akkor már este érzem a bőrömön h vmi lesz!Viszont nekem most 2 hét alatt 645g-ot hízott a pici,az én súlyom meg 500g-mal lett kevesebb!furcsa!De most is reggelre lejebb ment látványosan a pocim,ilyenkor már minden egyik napról a másikra is történhet!Fog még nőni a pocid az tuti,ha a súlyod nem is!

38 hetes km

2009. nov. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is leallt a hizasom a harmadik trimeszter elejen, majd ismet feljott valamennyi, de mar nem sok. A 2-ban hiztam a legtobbet.

Az oka egyszeru volt: kb a 28. hettol a 35-ig annyira fent volt mar a mehem es a baba, hogy folyamatosan el volt nyomva a gyomrom, egett is, igy osztonosen kevesebbet ettem, mint elotte. Igaz, a pocim nekem akkor nott, mint a kender.

2009. nov. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első két gyerekkel iszonyú nagy hasam volt (de persze majdnem 4 kilósak lettek mindketten). A harmadiknál a 7. hónapban "megállt" a hasam növekedése, és 2 hónapig ugyanakkora volt. Nagyon megijedtem, hogy mi van, ha nem fejlődik rendesen a baba. De nálam is csak azért volt, mert kordában tudtam tartani a súlyom. A baba 2 héttel előbb jött, és még így is 3,5 kg fölött volt!
2009. nov. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!