Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kórházba ti visztek be...

A kórházba ti visztek be szopis melltartót? Érdemes előre megvenni vagy ráér ha hazaértünk?

Figyelt kérdés

Mondták nekem vagyis tanácsolták hogy ne vegyem meg előre hanem majd utána.És akkor ha azt a melltartót viszem magammal amit most használok (szivacsos) az jó?Abban is lehet szoptatni?És abba a melltartóba is vegyek akkor melltartó betétet?

Köszi a válaszokat előre!!

39 hetes km.


2009. nov. 4. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én viszek be 4db-ot. Ott is ugyan úgy kell.

36km

2009. nov. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szia nemtudom ki mondta neked hogy ne vegyél én vettem bár ezt te tudod mennyire kényelmes neked.Én már a terhességem közepén megvettem mert az volt a kényelmes viselet számomra és korházba is vittem mert kényelmes volt használni csak lecatoltam és mármehetett is a szopi sztem vedd meg veszteni nem vesztesssz vele semmit amugy nemtudom meik korházban szülsz majd de az enyémben kifejezetten kérték hogy vigyek,és nem bántam meg.Könnyü szülést kivánok és sok sörömet a babához!üdv egy 3 hetes kismanó anyucia
2009. nov. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Majd azt mindíg leveszed? Vigyél szopis melltartót. Min.3db-ot. +betétet bele
2009. nov. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
bocsika a helyesirási hibákért siettem :)
2009. nov. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én vettem, és be is vittem a kórházba, és ott derült ki, hogy nekem iszonyúan kényelmetlen. Csak a sportmelltartót bírtam elviselni magamon. Már nem szoptatok, de nem lettek lógósak a melleim, ezek szerint bevált.
2009. nov. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem azért mondhatták, mert szülés után a tejbelövellés után még akár több számot is nőhet a mell. Akkor meg dobhatod ki, ha előre megvetted. Én amúgy megvettem előre, és vittem is a kórházba, de nem használtam, semmilyen nem volt rajtam, mert sokat kellett az elején feküdni úgy is, és olyankor kényelmetlen. Nekem csak kicsit lett nagyobb a cicim, mert előtte már hatalmasat nőtt, így végül jó lett az a melltartó, amit szülés előtt vettem. Azt a 4 napot vígan kibírtam nélküle, elöl hosszan gombos hálóing volt rajtam, ha meg kimentem akkor még köntös is.

Szerintem ez függ attól is, hogy kinek mekkora eredetileg, mert van, aki amúgy sem szeret nélküle lenni.

(nekem nagyon kicsi volt A-s, AA-s melltartóim voltak terhesség előtt, 8. hónapban meg c-s d-s melltartók voltak rám jók, végül ezeket használtam az egész szoptatás alatt is.)

Mindenképp jó, ha viszel betétet a melltartóba, bár nekem nem sokkal a hazajövetel előtt lett annyi tejem, hogy a másik is csepegjen szoptatás alatt. (3,5 nap).

Boldog babavárást! Könnyű, szép szülést kívánok és jó egészséget!

(Szerintem egyet vegyél/vigyél és majd meglátod...)

2009. nov. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy számmal nagyobbat vettem mint szülés előtt kellett. Így tökéletes és nagyon kényelmes.
2009. nov. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én vittem be és használtam is. A melltartóbetét is jól jött, főleg miután (nagy nehezen) beindult a tejem.

Szivacsos melltartót szerintem ne vigyél magaddal, nem lesz kényelmes és macerásabb elővenni belőle a cicit. Akkor inkább ne legyen rajtad.

2009. nov. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

én 38 hetes vagyok és a múlt héten vettem egyet direkt olcsót a tescoban!1150 volt!mert ha nagyot nő akkor nem lesz jó,de szerintem praktikus!Én beviszem ezt az egyet,meg egy sportmelltartót,és még szivacsot vettem bele!

De így előtte én sem mertem többet venni!Arra figyelj h a utolsó kapocsba kapcsolva legyen most kényelmes,mert ha kibújik a bébi ott a cicid alatt is vékonyabb leszel,visszahúzódnak a szerveid!

Könnyű szülést és boldog babázást!

2009. nov. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!!

Köszönöm szépen csajok a válaszokat és tippeket!!!:-)))

Igen azért tanácsolták hogy ne most vegyem meg mert ha lesz tejcsi akkor nagyobb lesz a mellem.

Kedves utolsó válaszoló megírnád hogy honnan nézzem az utolsó kapcsot?

2009. nov. 4. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!