Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 éves 1 hónapos a kisfiam és...

1 éves 1 hónapos a kisfiam és most 6 hetes terhes vagyok. Nem gond hogy jön a tesó mert nem szerettem volna közöttük nagy korkülömbséget de most mégis vannak kételyeim. Nem kevés a korkülönbség?

Figyelt kérdés
állítólag két gyerekkel kevesebb gond van mert elvannak eggyütt de én félek,hogy a fiamnak,hogy fog eleinte tetszeni a tesó.
2009. nov. 4. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanennyi lesz a korkülönbség, én januárban szülök, akkor lesz a lányom 21 hónapos. Szerintem jobb mintha nagyobb korkülönbség lenne, de majd elválik. Az elején tuti nehezebb lesz, mert én még bölcsibe sem tudom adni a lányomat, mert nálunk nincs, meg nem is vennék fel ha itthon vagyok. Az ovi is kétséges 3 éves korban. De utána tuti könyebb lesz. Minden jót!
2009. nov. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nálunk 22 hó a kölönbség és jövő keddre várjuk a tesót. vettem a fiamnak már félidő környékkén egy babát, ami a tesónek hívunk, megmutattam, hogy mit kell vele csinálni, hogy anya ciciből eteti és nem tömjük meg sajttal, csicsiztetjük, és néha büdös a pelenkája...vigyáz rá, szereti és tudja, hogy most a pocimban lakik, látta az uh felvételeket, igaz az elején azt hitte kiskutya :-) a kórházból majd az öcsi két aranyhalat "hoz", mert imádja a nagy az állatokat és egy teherautót (ezt a nagy még nem tudja). sokszor bekeni a hasam, ha látja zuhanyzás után és bekiabál, hogy "tesó gyere gyorsan".
2009. nov. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
reméljük igy lessz.köszi a választ.annyiba jó nekem hogy miután megszületik a tesó a fiamat vihetem bölcsibe,de tuti,hogy ott meg mindig beteg lessz.
2009. nov. 4. 17:56
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 20 hónap lesz de nem tartom ez nagyon kevésnek. Teljesen átlagos. Pár hónapra teherbe esni valóban rövid idő, de nem egy évre.
2009. nov. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
Viszont az hogy bölcsiba adod nagyon gáz. Otthon vagy a kicsivel és képes vagy bedugni egy akkora gyereket csakhogy neked kényelmesebb legyen?? A bölcsödét azoknak kell fentartani akik dolgozni akarnak nem a kényelmes anyukáknak.
2009. nov. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
igen ebben igazad van csak én még plusszba dolgozok is mert két vállalkozásunk van az eggyiket a férjem vezeti a másikat én és a férjem nem tudja mind a kettöt vinni mert neki sokat kell vidékre utaznia ezért csinálom én a másikat és sajna néha nekem is kell mennem és intézkednem.két gyerekkel pedig ez nagyon nehéz és nekem nem nagyon van a férjemen kívül aki segíteni tudna.
2009. nov. 4. 18:02
 7/11 anonim ***** válasza:

nekem most 29én volt 1éves a fiam,és 11+2hetes pocis vagyok.néha én is parázok,hogy hogy is lesz...de addig még annyi mindent tanul majd a nagy,okosodik.

mellesleg az én férjem csak pénteken este jön és hétfő hajnalban már megy is.én is gondolkodtam a bölcsin,de több vele a macera,2x + öltözni,utazni...majd csak lesz valahogy

2009. nov. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nalunk csak 15 honap lesz a korkulonbseg es en egyaltalan nem aggodom. Igy szerettuk volna, hala Istennek minden adott volt, sikerult, megfogant a 2. baba hamar, most a 25. hetben vagyok es minden terv szerint halad (anyagi, penzugyi tervekre gondolok).

Tudom, hogy nem lesz konnyu az eleje, leszek en meg faradt sokszor es nagyon, de belehalni senki sem fog, boldogsagban, biztonsagban fogjuk felnevelni a gyermekeket. Ez is biztos. :-)

Ha mar ott van a testverbaba, akkor elore ne aggodj, mert nincs ertelme. Inkabb tervezz.

2009. nov. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,arik vagytok.
2009. nov. 4. 22:21
 10/11 anonim ***** válasza:

Nálunk az első kettő közt 19 hónap van, a 2. és 3. közt két év, a 3. és 4. közt 20-21 hónap lesz. Mi nagyon élvezzük! Jó a kis korkülönbség! Persze az elején nem egyszerű, de aztán nagyon összenőnek a gyerekek!

Minden jót, és ne izgulj, jó lesz!

2009. nov. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!