Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehetett ez a hang? A...

Mi lehetett ez a hang? A burokrepedes kizart ugye?

Figyelt kérdés
35 hetes kismama vagyok. Ma reggel a egy furcsa kattanas hallatszott a hasambol majd kb.egy perc múlva még egy. Víz nem jön. Viszont eléggé fáj a hasam. Bár ez inkább olyan emésztési hasfajasnak tűnik. Mi lehetett az a hang??? Tapasztaltatok már ilyet? ?

2013. szept. 16. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a burok pukkant volna el, akkor elönt a magzatvíz.

(Én éreztem, ahogy pattan, amolyan "belső hang", mintha valóban egy húr pattanna el és azonnal ömlött a víz.)

Lehet, hogy csak egy élesebb, nagyobb bélmozgás volt, vagy nagyot mozdult a baba.

2013. szept. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen pont mozgott a baba lehet ő csinálta:-) Olyasmi volt mint a csontropogas ?!
2013. szept. 16. 08:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is tapasztaltam ilyet az első terhességem alatt és igen ahogy mondod pont olyan mint a csont roppanás. Nagyon félemetes volt nekem is de csak 1-2x fordult elő. A dokim azt mondta, hogy ne aggódjak, ez gyakran előfordul de nincs jelentősége.
2013. szept. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!