Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért vannak olyan rémálmaim...

Miért vannak olyan rémálmaim a terhességemmel kapcsolatban, hogy elmegy a baba?

Figyelt kérdés

10 hetes 3 napos terhes vagyok.rengeteget görcsölök,a magne b6 nem használ semmit.végül is nem ez a lényeg,de:

folyton olyan rémálmaim vannak,hogy mire ultrahangra megyünk akkor már nem találja a doki a babát vagy már nem is él meg olyan,hogy elfolyik a magzatvíz és a baba elmegy vagy ugyan ez csak vérzéssel egybekötve stb...olyan rossz,főleg mert az első fiam után egy baba már elment pár hetesen.azóta született még egy fiam és most várnánk a harmadikat,ami jó lenne ha nem álmodnék ilyeneket. :(((

sokszor sírva kelek.totál kivagyok,alig merek visszaaludni.

Miért lehet,hogy ilyeneket álmodok?

köszi a válaszokat.


2009. nov. 4. 17:58
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és van esetleg valaki aki hasonlókat álmodik?
2009. nov. 4. 17:59
 2/3 anonim ***** válasza:
A túlzott félés!Én 7 évet vártam a kisfiamra és én is mindig rosszakat álmodtam!Amikor megszületett és haza hoztam a kórházból szó szerint 3 héten keresztül minden áldott nap azt álmodtam hogy vagy így vagy úgy de meghalt!Sírva ébredtem mindig!Mondta a védőnő ne féltsem ennyire(könnyű mondani)de valahogy túl rágtam magam rajta most 2 és fél éves és hálaistennek ritkán álmodok vele rosszat!Úgyhogy ne félj nincs semmi baj!
2009. nov. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Belső félelem, amit elnyomsz napközben.
2009. nov. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!