Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikerterhesség, vagy hármasikre...

Ikerterhesség, vagy hármasikrek autómatikusan veszélyeztetett terhességnek számítanak?

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
igen!
2009. nov. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tényleg? Én most vagyok a 21. hétben, kérdeztem 2 dokit is, hogy ikrekkel dolgozhatok -e, nem -e vagyok veszélyeztetve. Nekem azt mondta mind2 orvos, hogy ha nem lépnek fel komplikációk akkor nem vagyok veszélyeztetett és nem is mehetek táppénzre azért mert iker terhes vagyok. {de mivel veszélyes anyagokkal melóztam, táppénzre mentem a derekammal, de nem azért mert terhes vagyok}
2009. nov. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok veszélyeztetett,de nekem is olyan a munkám,hogy időnként meg kell emelni egy-két dobozt.Ezt mindjárt az elején megbeszéltem a háziorvosommal,és egyből táppénzre vett,főleg mert lombikom volt.A dokim is ajánlotta.Azután a 7.hét után bevéreztem és 5 hétig feküdnöm kellett.Na akkor veszélyeztetett voltam!

Most jól vagyok,de sokat kell pihennem a védőnőm szerint,hiszen egy ilyen terhesség sokkal jobban megviseli a szervezetet.Ja,és 3 pocaklakóm van!

17+3 km.

2009. nov. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen, és szerintem örüljön, akinek aggódós orvosa van. Nálam minden eredmény rendben volt, nem is foglalkozott velem különösebben az orvos, aztán a 25-ik héten egyik reggel elkezdtem görcsölni, estére már megszülettek a babáim. Nem írom le, mi lett a vége...
2010. ápr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!