Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap 60 as fájásokat mutatot...

Tegnap 60 as fájásokat mutatott a gép Nst-n? Ettől még mennyivel lesz rosszabb élesbe?

Figyelt kérdés
2013. szept. 17. 13:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Normál NST-n 100-as fájások is voltak. Szüléskor 160-ig néztem, utána már nem tudtam odafigyelni.
2013. szept. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A szülési fájást megérzed hidd el, ha csak a gép méri és nem érzed az nem is fájás. Nekem volt pl terheléses tesztem szülés előtt amikor kaptam oxitocint, mutatott szépen fájásokat, de egyáltalán nem fáj...bezzeg amikor azért kaptam az oxit, hogy szüljek...na az már fájt. Kinek jobban kinek kevésbé, de mindenkinek fáj. Csak valaki gyorsan végez és azonnal felejt más meg nem. (egyébként úgy emlékszem amikor szültem és rajta voltam az nst-n és kaptam az oxit akkor a fájásoknál lement a görbe a papírról)
2013. szept. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom meddig mér a gép, de nekem a végén már nem tudta mérni a fájásokat, mert kiakad.
2013. szept. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

:) Szerinted?

A vajúdás elején még én is nézegettem a gépet, hogy mit mutat. 180-ig emlékszem, azok voltak kellemetlen, de még nem kibírhatatlan fájások. A végén már vagy nem volt erőm ránézni, vagy nem is emlékszem rá, hogy mit mutatott, annyira nem voltam észnél. Próbáltam az órát is figyelni, memorizálni a történéseket, de hiába, az események egy része szépen kiesett. Még beszélni is nehezemre esett. Szerinted, ha a gátmetszést sem érzi az ember lánya érzéstelenítés nélkül fájás közben, annyira fáj máshol, akkor mennyire fájhat?

Amúgy gépe válogatja, hogy mekkora számot mutat. Közel sem egységesek ezek.

2013. szept. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
180-190-nél mikor jött a doki, hogy mennyire fáj, poénkodva visszakérdeztem, hogy próbálta-e már. A végén már nagyon nem volt kedvem poénkodni.
2013. szept. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

ezen a gépen csak 100 ig volt szám... akkor nem értem

de köszike a válaszokat

2013. szept. 17. 13:14
 7/11 anonim ***** válasza:

mármint mennyivel lesz fájdalmasabb??

háát sokkal

2013. szept. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én szintén olyan gépen voltam, ami 100-ig mutatott maximum, emlékszem 70-80-nál még teljesen türhető volt, a szülésznő meg is kérdezte, hogy jógázom-e, vagy miért nem látszik rajtam semmi - én erre azt válaszoltam, hogy tudom lesz ennél sokkal rosszabb, igyekszem tartalékolni az erőm - ő meg azt mondta, nem , ez már mindjárt a vége, és jön a kitolási szak - na ekkor nagy kő esett le a szívemről :) azért közvetlen a kitolás előtt volt pár brutál fájás, maga a kitolás meg már kifejezetten jó érzés volt.
2013. szept. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem 60-80 kozott voltak a fajasok, meg. mondtak is, hogy mit szenvedek, ez semmi, tegyem hozza ennyivel szultem, 19 orat vajudtam, abbol 15-öt 2 percesekkel...nagyon brutal volt, engem is vagtak,semmit sem ereztem belole, pedig nem erzestelenitettek, csak a varrashoz...Eletem legfajdalmasabb elmenye volt, azt hittem sosem jon ki a gyerek, pedig alapbol nem vagyok vinnyogos fajta....ja es nem is felejtettem el, szoval nala, nem mukodott ez sem:-D egyebkent 7 hetem van hatra a kovetkezo ilyen elmenyig, szoval nem tantoritott el:-)


amugy nekem sima ctg vizsgalaton semmi fajdalmam nem volt, ott is mert pedig a gep 60-at...fene sem erti ezt...

2013. szept. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szia,nekem 70-et mért,mikor bementem fájásokkal..nézett is rám a szülésznő,h ezt ilyen jól viselem(nálunk is 100-ig mért a gép)Aztán lettek erősebb fájásaim,azt meg gyengébbnek mutatta a gép,mondta is a másik szülésznő,h ezek meg még gyengék...mikor szóltam neki,h én ugyanolyan erősnek érzem...arrébb rakta az érzékelőt,és valóban ugyanolyannak mutatta..Nekem csak a kitolás előtt ment kb. fél órára 100-ig,amúgy 70-90 között mozgott..Könnyű szülésem is volt...
2014. febr. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!