Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A partnerem elhagyott amikor...

A partnerem elhagyott amikor 5 hetes terhes voltam, nem fizet gyerektartast es teljesen eltunt, hogy fognatok bele tartskeresesbe kisbabaval?

Figyelt kérdés
Csak par napom van szulesig es ez uj terulet, meg nem ismerkedtem babaval, arra gondolvan, hogy apukat is keresek. Tarskeresobe mennetek? Vagy baratokon keresztul? Nem lehetetlen igy tarsat talalni?
2009. nov. 4. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Figyelj csak, inkább előbb szülj meg, szenteld az időt a gyerekre, most pár hétig ugysem lesz kedved sem, meg erőd sem mással ismerkedni...Meg nem is hiszem, hogy találsz olyan épeszűt, akinek egy mindenórás kismama, vagy egy frissenszült anyuka kell, egy csecsemővel. Ha meg későbbre gondoltad, szerintem, minimum 1 éves kort várd meg , akkor már lesz időd keresgélni, meg rá tudod hagyni a szülőkre a gyereket, ha épp randizni mész.
2009. nov. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Hja hagyd a francba a társkeresést, figyelj saját magadra és a babára, apukát meg jelentsd fel vagy kerítsd elő, mert bizonyára van munkahelye és a fizetéséből szépen lehet vonattatni a gyerektartást bírósági végzés után!!
2009. nov. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy gyerektartást szülés után lehet csak fizetni illetve követelni szal nem kellett volna hagyni hogy teljesen meglépjen az az apuka!! Ha legalább valamelyik címét tudod ahová be volt jelentkezve akkor a lakcímnyilvántartóból kikérheted az adatait ugyanis valamit mondanod kell majd amikor megszuletika gyerek és kérdezik ki az apa! Plusz azután követelhetsz gyerektartást ha rá van iratva az apára a gyerek márpedig az úgy nem muködik ha azt mondod hogy az apa ismeretlen..


Uh szerezd csak meg szépen az adatokat, és mond be amikor kell! Aztán ha ez megvan, és az anyakönyvi kivonatot megkapod amin szerepel hogy ő az apa, fordulj ügyvédhez és bírósághoz!!Nyujts be keresetet!

2009. nov. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne hari de a mostani helyzetedben sehogy. Első baba? Iszonyat nehéz az eleje, minden energiát leköt a pici. A saját párjára nincs ideje, ereje az embernek, nemhogy ismerkedni! Még egyszer ne hari, de én el nem tudom képzelni hogy az első évben hogyan, mikor jártam volna el ismerkedni, randizni, szórakozni. Na meg ahogy kinéztem volna, amennyi idő magamra jutott! Persze nem vagyunk egyformák, de az első év tényleg kemény.

Sztem a társkeresést kicsit napold most el, majd amikor jobban rá tudsz hangolódni, több időd lesz, testileg-lelkileg rendbe jössz, inkább akkor. Szerintem nem fogod megbánni, nem kell ezt elkapkodni.


Amúgy én minden lehetőséget kipróbálnék, társkeresőt is, szórakozóhelyeket is, baráti társaságot is, munkahely, kollégák, stb., nyitott szemmel járnék, hiszen nincs veszíteni való. Biztos hogy találsz majd társat, rengeteg jó példa van erre!


Könnyű szülést és jó babázást kívánok

2009. nov. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

7 hónapja szültem,de a babám leköt egyelőre.Még nem gondolkodtam a társkeresésen,bár,amikor megláttam a babámat az volt az első,hogy megígértem lesz apukája!

Még van 2 évem úgy érzem,hogy neki apát,magamnak meg társat találjak!

Szurkolok Neked is!

2009. nov. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

lehet, én naiv vagyok, de szerintem babával is ugyanolyan partnert keresni, mint nélküle. Azzal a különbséggel, hogy nem szórakozóhelyeken ismerkedsz, hanem inkább kulturális rendezvényeken, és nem kalandot keresel, hanem mindenkit elsősorban úgy osztályozol magadban, hogy ez jó apja lenne-e a gyermekemnek.

Hat éves voltam, mikor anyukám egyedül maradt velem, nem egy szép nő, mégis akadt vagy 3 udvarlója, mire a negyedikhez férjhez ment (őt társkeresőben találta), és nagyon jól megvannak együtt. Még az öcsémet is összehozták :)

2009. nov. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!