Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is szokott kinyomódni...

Másnak is szokott kinyomódni a köldöke fölött?

Figyelt kérdés
28 hetes vagyok. Egy ideje a babám nem tom mit csinál, de valamilyét nagyon, szinte szemmel láthatóan egy öklömnyi területen kinyomja a köldököm fölött. Utána „elmegy” onnan. Mi lehet ez? Másnak is volt ilyen?
2009. nov. 5. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze! Már nálatok is kezdődik ez a fajta mocorgás.

Nálunk a 29. héttől már fejjel lefele volt, így tudtuk, hogy a köldök fölött a feneke van :o) amit ki szokott nyomkodni. Mostmár kb. a térdét is meg tudjuk különböztetni a fenekétől, meg a lábikáját is. A kezével csak kapargászni szokott, mert az lent van valamelyik oldalon.


Úgyhogy ne aggódj, nagyon viccesek szoktak lenni ezek a kinyomkodások :o)

2009. nov. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi, aggódni nem aggódok, csak néha ireálisan eláll a hasam a mellkasomtól, és van, hogy ijesztő, van, hogy kényelmetlen.

Elképzelhető, hogy már be is fordult?

2009. nov. 5. 09:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is 28 hetes vagyok. Mióta érzem a babát mozogni, mindig a jobb oldalamra bújik. Ez pár hete még mókás volt, de már elág nagy, és rendesen fáj, amikor a bordáim alá mászik, és az egész jobb oldalam egy nagy dudor.
2009. nov. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, elképzelhető, de ezt csak uh-n tudják megnézni. Bár még 28. hét után foroghat a drága, de nekem már 31. héten azt mondta a doki, hogy már nem valószínű, hogy visszafordul. Persze hallottunk már ellenpéldákat is.


Nekem olyan eddig nem volt, hogy annyira rugdosta volna a bordáimat, vagy annyira odabújt volna, hogy fájna. Hol itt, hol ott megjelenik, általában simizésre visszahúzza.

Pár napja párommal játszottunk is vele: kidugta a lábiját (vagy a térdét) mi meg megsimiztük, visszahúzta. Aztán megint próbálkozott... tök vicces volt :o)


36 h km (első voltam)

2009. nov. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de ari! Estefelé a miénk is csinált valamit, egészen jobb oldalra bújt, aztán elmászott onnan. Kár, hogy nincs otthoni ultrahang, olyan kíváncsi lennék, hogy egy-egy ilyen hasi eldeformálódás során mije hol lehet
2009. nov. 5. 10:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Az az öklömnyi valami a popsija a kicsinek. :)
2009. nov. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!