Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beoltassam magam a H1N1 virus...

Beoltassam magam a H1N1 virus ellen?

Figyelt kérdés
29 hetes kismama vagyok és amiota sokszor hallom a tv-ben a rádióban ezt a H1N1 virust azota megvagyok ilyedve kicsit és tanácstalan vagyok kérlek segitsetek dönteni
2009. nov. 5. 09:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Szia nekem van egy orvos barátom! Azt mondta hogy orvosként azt kell!!! mondania hogy igen barátként megkér hogy ne mert vannak következményei
2009. nov. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
Én beoltattam magam a héten, de mi még csak "próbálkozunk" a babával. Ha terhes lennék már lehet nem oltatnám be magam, mivel még terheseken nem volt tesztelve.
2009. nov. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2009. nov. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia ez a Te döntésed Én nem oltatom be magam 25 hetesen.

Nem félek egyánltalán tőle dokim mondta ugyan olyan virus mint a többi influenza és arra sem oltattam magam igy erre sem fogom.de dokim "meg is tiltotta"Sőt az oszályvezető főorvos is!Azért ez csak valami és sorolhatnám még házidoki stb....Szovalén nem de Te tudod!Nincs testelve nem tudják milyen kárt csinál a magzatban!na ezért nem az én mini babám ne lesz kisérleti egér!

2009. nov. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én nem oltatom be magam 28 hetesen, mert jobban félek az oltóanyagtól mint a vírustól.
2009. nov. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én 19 hetes vagyok, de én sem oltatom be magam. Legjobb védekezés a tömeg kerülése, rendszeres kézmosás, vitaminok bevitele zöldség és gyümölcs s egyéb vitaminok valamint probiotikumok formájában. Én is félek, de ezeket nem nehéz betartani, max annyi, hogy a karácsonyi nagybevásár az idén részemről kimarad.
2009. nov. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Semmiképp se oltasd be magad, én nem indoklom meg most a véleményemet mert eléggé lerágott csont, de azt tudom hogy én se a gyermekeimet nem oltatom be se magamat!!!!A házi orvosom rokonom............nem írok ennél többet!!

4éves, 18hós, 21hetes km

2009. nov. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
MINDENKÉPPEN!
2009. nov. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
13hetes vagyok,én is dilemmázok!Ha Ukrajnából átterjed hazánkba,és lesznek halálos áldozatok,én beadatom!Addig nem!
2009. nov. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Jajj még csak azt szerettem volna mondani hogy hetente járok a korházba mert cukros vagyok és egy darab beteg embert nem láttam a korházba és azon kivűl...sem..

25 heteske voltam megint

2009. nov. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!