Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kombinált vagy integrált teszt?

Kombinált vagy integrált teszt?

Figyelt kérdés
Ki az aki megcsináltatta, és ki nem? Miért döntöttek úgy ahogy? Én még nem tudom, most voltam genetikai Uh-os, és ott mindent rendben találtak? Kicsit feleslegesnek érzem a plusz vizsgálatot, de apuka inkább szeretné.
2009. nov. 5. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha apuka szeretné akkor csináltassátok meg de ez sok ezer forint plussz Én inkább félretenném babára. Ha nem vagytok túl "idősek" akkor felesleges de ez a Ti nyugalmatok kérdése. Nekem a Kombinált volt és teljesen jó lett még az afp is holott azt nem hittem volna soha hogy jó lesz az érték. Most vagyok 22 hetes nekem ez a kombinált is megnyugtató volt. A véredet vizsgálják ígyis úgyis tehát kiderülhet ha baj van. Amúgy Én meg csak a magzatvíz vizsgálatot látom 100%nak ott minden kiderül! De ugye azt meg csak úgy nem lehet.
2009. nov. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az integrált jobb,mint a kombinált...igaz,azt nem is csinálják ingyen.Sajnos nekem pozitív lett-1:120 a kockázat a Down-ra-de bevállaltam a magzatvízvizsgálatot(az valóban 100%-os)és az negatív.Azóta már másfél éves,és természetesen egészséges.Sztem a következőnél egyből ezt fogom választani(mivel már most 37 éves vagyok).
2009. nov. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az integrált teszt a jobb de én mindkettőt kértem.39 éves vagyok és én azt gondoltam minden vizsgálatot megkérek.Engem megnyugtatott.Nálunk(Pécs)15000ft ba került,de ha a duplája lett volna akkor is kérem.A magzatvíz vizsgálatot viszont kihagytam.

Kellemes babvárást!

2009. nov. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!