Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik fájnak ha ideget nyomnak...

Mik fájnak ha ideget nyomnak a babák?

Figyelt kérdés
lehet kicsit hülyén hangzik,de annyira fáj a farok csontom,hogy alig birok menni.előfordulhat hogy a pici nyom valami olyan ideget amitől ez van?
2009. nov. 5. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Hányadik hétben vagy? Nekem a terhesség utolsó heteiben még az aranyerem is kijött mert belülről nyomta a baba meg a szervek. Doki mondta, hogy előfordul ilyenkor már. Ha a vége felé vagy, akkor a farok csont nem ideg miatt fáj szerintem, hanem a baba helyezkedik és nyomja a csontokat.
2009. nov. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószinü a medence terhelésétől fáj a farokcsontod. Vagy pedig szélesedik, tágul a csípőd. Nekem ideget nyomott a lányom, és kb. félidőtől kezdve annyira zsibbadt a bal combom, h nem érzékeltem semmit.
2009. nov. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a 25. hétben vagyok,és még nem volt ilyen hogy olyan ideget nyomot volna amit megéreztem,ezért nem tudom,ennyi idősen van-e ekkora ereje.bár volt olyan hogy akkorát rugott amin teljesen elcsodálkoztam.de ha segítenétek még egy kérdésben megköszönném.ma nem mozgott,és ilyen még nem volt.és hiába ingerelem arra hogy valamit csináljon,semmi.kezdek megiedni.menjek be még ma az ügyeletre?a hasam alja viszont görcsöl kicsit!nem tudom mit csináljak!
2009. nov. 5. 18:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Menjél be az ügyeletre, inkább egy felesleges vizsgálat, mint baj. Nekem is volt, hogy nagyon keveset mozgott, de mozgott. Az idegről pedig már ilyenkor is nyomhatja.
2009. nov. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia! Remélem bementél, s minden rendben van!
2009. nov. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sziasztok!bementem és hála isten minden rendben van,de azt nem tudták egyértelműen megmondani mitől nem éreztem,vagy olyan helyen feküdt,vagy olyan pózba.de reggel aztán megmutatta mit tud:)már az se érdekelt hogy nem volt jó érzés hogy néha olyan helyre rugott ahol nem volt a legjobb érzés!
2009. nov. 6. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!