Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fejfájással mit kezdjek?

Fejfájással mit kezdjek?

Figyelt kérdés
Már napok óta gyötör görcsös fejfájás, ami szinte sokszor már elviselhetetlenné válik. Az orvosom írt fel fájdalom csillapítót, de azt sem szedhetem folyamatosan...nem akarom, hogy baja legyen a kicsimnek. Most 20 hetes terhes vagyok és a terhességem első három hónapjában is ez gyötört végig. Létezik valami természetesebb baba barát módszer, ami nem veszélyezteti a kicsit?

2013. szept. 20. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Legjobb lenne aludnod. Anyukám, ha fájt a fejünk 1-2 korty citromlevet adott nekünk. Esetleg vmi homeós bogyó..
2013. szept. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 málna_ ***** válasza:

Nekem a koffein vagy a csoki segíteni szokott.

Gyógyszerből én egyszer próbáltam a Panadolt, de semmit nem ért, csak az alvás használt.


23hkm

2013. szept. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
koffein,alvás szerintem is jó.Nekem a nagy melegben még a hideg vizes borogatás is jól esett,hol a homlokomra,hol a tarkómra.Emellett sok folyadékot kellene inni.Nekem az nem ment.
2013. szept. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fejfájós voltam. Nekem a védőnő és a dokim is azt momdta, ha már tényleg nem múlik el semmitől vegyek be saridont pl. Be is vettem, nem fájt utána.

A baba sokkal jobban megérzi a rossz közérzetet és a fájdalmakat, mintha beszednél egy gyógyszert. Nem kell tömködni vele magad, de ha kell akkor kell.


39hkm

2013. szept. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!