Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam a 12 hetes vizsgálat...

Ma voltam a 12 hetes vizsgálaton. Mit jelentenek következők? Jók az eredmények?

Figyelt kérdés
Malformatiuonem látszik orrcsontosodás van, maxiilársi szög rendben NT. 0.08. Clr.: 4.63
2009. nov. 5. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nézd meg még egyszer,talán elgépelted.

NT:0,8 esetleg,az jó! 2,5 ig jónak számít mm-ben mérve.

CRL:szerintem 46,3,nézd meg azt is.

Az az ülő magasság,fejtetőtől a fenekéig mért érték mm-ben.

Ha tényleg annyi,mint amit te írtál,akkor vagy elírták,vagy nem felelnek meg a terhességi hétnek ezek a számok.De gondolom akkor szóltak volna.

2009. nov. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nemtudom hogy a 0.08 nem e kicsi!?

Nekem mintha úgy rémlene hogy 1 mm-től 3 mm-ig jó,de majd kijavítanak ha hülyeséget írtam.A crl. is talán fiatalabb terhességre utal,de nem bizti.A többihez én sem tudok hozzászólni.

39 hetes km.

2009. nov. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen bocsi Clr.:4,63mm , Viszont szerintema doki elírta az NL.-t.-nem mondta,mindenreazt mondta, hogy jó.Az NL szerintem is 0.8mm akart lenni, csak elírhatta.Ma vagyok 12 hetes, de ultrahang szerint 11+3 napos.
2009. nov. 5. 18:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem ismétlik meg 1 hét múlva?Nekem azt mondták,h az a tuti,ha 12.héten csinálják pontosan.De ha nem jó valami,úgyis mondta volna a doki!
2009. nov. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia nt 3 ig ok ugy tudom de az also határt nem tudom.

A 4.63 jól irtad azt jelenti hogy a babád ülőmagassága 4cm és 6mm sztem kissebb a koránál em mondták mennyi idős vagy?valamit csak mondtak hogy jók e az adatok és hogy redben van minden e?

2009. nov. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Minden oké, azt mondta a doki, holnap kell mennem vérvételre. Azt mondta 4 hét múlva mennyek vissza.
2009. nov. 5. 18:40
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja és Clr. 4, 63 cm. Nem tudom mi van velem össze vissza irogatok. :-)
2009. nov. 5. 18:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Gondolom izgulsz a Baba miatt néha én is ezt teszem...-)

Ne aggodj minden rendben lesz ha gond lett volna szolt volna a doki hogy bibi van...

Boldog babavárást és minél előrébb leszel annál jobban nem fogsz stresszelni és kérdezgetni legalábbis nállam igy van én is mindent kérdeztem már 24 hét végén vagyok és már csak válaszolgatok és nézegetek szerencsére nem kérdezgetek..:-)) Lassan megnyugszom...Te is tedd azt..:-))

2009. nov. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!