Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vízhajtó gyógyszert nem lehet...

Vízhajtó gyógyszert nem lehet szedni terhesség alatt?

Figyelt kérdés
A védőnőm azt mondta, csak egy fajtát lehet, de szerintem nem is mondta a nevét. A háziorvosom felírt egyet, igaz, csak fél szemet kell szednem. Nem merem bevenni. Mit csináljak?
2009. nov. 5. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem anno azt mondta a védőnőm,hogy terhesség alatt NEM SZABAD vízhajtót szedni!
2009. nov. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem szabad! Inkább kerüld. DE miért is kellene egyáltalán szedned?
2009. nov. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én is azt hallottam hogy nem szabad! nem tudom mit ajánlhatott a védőnőd?!
2009. nov. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de a háziorvos a brinaldix-ot írta fel. De mi bajunk lehet egyáltalán? Miért is nem javasolják? Hát egyértelműen azért kellene szednem, mert vizesedek. De én 110 kg felett kezdtem a terhességet, lehet azért akarnak gyógyszert szedetni velem. Amúgy 31 hetes vagyok.
2009. nov. 5. 18:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Sem a háziorvosnak, sem a védőnőnek nincs olyan végzettsége, hogy terhesség esetén egy olyan gyógyszert szedessen veled, amit a többi terhes nőnek tiltanak (vízhajtó). Ha valaki eldöntheti, hogy szedheted e, az csak az orvos lehet. Én nem szednék be semmit, amíg nem beszéltem meg vele.
2009. nov. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudtommal terhesség alatt tilos.Én toxémiás voltam,mégsem kaptam.
2009. nov. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!