Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lehet enni zsíros...

Terhesen lehet enni zsíros kenyeret?

Figyelt kérdés

2013. szept. 20. 21:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Én ha megkívánom akkor azt eszem :)
2013. szept. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha nagyanyáinknak lehetett,akkor gondolom ma is lehet.
2013. szept. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
háááát csak lilahagymával és sóval pirospaprikával... mhmhmhmmmm :) naná, hogy lehet! :) most meg is kívántam :)
2013. szept. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mibol gondolod h nem lehet? Mit arthatna? Egyed nyugodtan amennyi jol esik, de most en is megkivantam :-).
2013. szept. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem, mert a baba elcsúszik és seggre esik.
2013. szept. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Utolsó :D
2013. szept. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Rengeteget eszem, miert ne lehetne?

Lila hagymaval, teaval. Nyami.

2013. szept. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Látom ,itt a másik igen okos kérdező! Mi lenne a baja bármelyikőtöknek a zsíros kenyértől áruld el! Lassan bebeszélitek magatoknak, ti, terhes kismamák akik ilyen ostoba kérdéseket tesznek fel, hogy diétáznotok kell! Vagy mi jön még? Komolyan, térj már észhez...
2013. szept. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Tisztában vagyok vele hogy semmi bajom nem lesz a zsíros kenyértől(főleg hogy nem vagyok terhes). A kérdést puszta unalomból tettem fel,és kíváncsi voltam a válaszokra főleg az olyanokéra mint a tiéd!:)))


Köszi a többieknek is.

2013. szept. 23. 09:08
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
"Kedves" Kérdező! Nyolcas válaszoló (a kötekedős) vagyok! Nagyon örülök, hogy ennyire tudsz unatkozni, kérlek keress magadnak valami más elfoglaltságot!! Nem tudom, hogy hány éves lehetsz, de értelmi szintedet tekintve alig 10. Ez az oldal tudod arra való, hogy ha esetleg bizonytalan vagy valamiben, akkor azt megkérdezheted, és mások, akik lehet, hogy tapasztaltabbak, vagy már átélték az adott szituációt, talán tudnak segíteni. De ilyen semmitérő kérdést nem is értem, hogy miért nem tiltanak le, a kérdezőt meg pláne. Tudod bosszantó, hogy van olyan ostoba, egyszerű ember, mint te. Ahhoz képest, hogy én reagáltam legdurvábban a hülye kérdésedre, láss csodát, 100%-ban hasznosnak tűnik másoknak is, a többi rizsa meg csak alig. Azt ajánlom, hogy ne provokálj senkit sem legközelebb, inkább olvass, hogy művelődj!
2013. szept. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!