Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki adja ki a terheskiskönyvet?...

Ki adja ki a terheskiskönyvet? Doki vagy a védőnő? És mikor? Mi a véleményetek Dr Sápi Tamásról mint szülész-nőgyógyász? Mitől függ az, hogy valakit a magánrendelésen fogad valakit pedeg a klinikán?

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
A kiskönyvet az a védőnő állítja ki,akihez körzetileg tartozol,de persze be kell mutatni hozzá az orvosi leletet,amit az orvostól kapsz a vizsgálaton.Én 8 hetesen állíttattam ki,és a 12. heti eredményeket már abba írattam.A másik kérdéseidre nem tudom a választ.
2009. nov. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én mindkét babámmal 6-7hetesen állíttattam ki a területi védőnővel a kis könyvet,miután vittem a dokitól a leletet,hogy babás vagyok.

a dokiról nem tudok nyilatkozni

2009. nov. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rendes doki, én neki köszönhetem a terhességemet, a meddőségi klinikán kezelt. terhesgondozást viszont csak a magánrendelőben vállal, mondta is hogy keressek egy orvost amikor 7 hetes voltam, mert hozzá már nem kell menni, vagy ha gondolom akkor a magánrendelőbe. Nekünk most arra nem telik, így már nem hozzá járok. pénzt szereti, de jó doki, és rendes.
2009. nov. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!