Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székrekedésem van, nem nagyon...

Székrekedésem van, nem nagyon tudok megkönnyebbülni. Minden nap sikerül egy kicsi valamit produkálni, de nem az igazi. Hogyan lazíthatnám a benti dolgokat?

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem a Laevolac szirup mindig segített. Reggel, éhgyomorra.

Nem káros, egyszerű laktulóz.

2009. nov. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezzel szenvedtem én is de rájöttem hogy a hideg Nesquik kakaónak is jó hatása van. Elötte vettem tamarinlax lekvárt (nem segített). Aszalt szilva sem hajtott meg és mindkettővel szét szakadtam mert könnyíteni nem könnyít. Most patikában vettem még glicerines végbélkúpot, az síkosít és hamarabb túl vagyok rajta és mastu végbélkúpot aranyér megelőzésére. De attól független ugyanúgy fáj... De erre azt mondták hogy nem is múlik el. Sok sikert bármelyikhez amelyik szimpatikus,

2009. nov. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én is ezzel küzdök,küzdöttem.Pár napja szoktam rá hogy éhgyomorra ivójoghurtot iszom,és nem sokkal rá utánna egy habos kávét.Azóta van mindennap rendesen székletem.ha gondolod próbáld meg.12+4km
2009. nov. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én az elmúlt 2 hétben 2-szer voltam nagyon rossz helyzetben. 1 órára beköltöztem a wc-be, mire sikerült valamit kínkeservesen produkálni, mert már nagyon feszített a hasam. Most az este 2 kávéskanál tamarinlax lekvárral próbálkozom ,előtte a glicerines kúpot használtam, de az már nem segít, most a kettőt együtt próbálom meg, ha nem lesz eredmény, de eddig úgy néz ki a lekvár minden másnap meghozta a hatását, kúpra nem volt még szükség. Ha hosszú távon nem hatásos, akkor a levolac szirupot is kipróbálom majd.
2009. nov. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

aszaltszilva és 1 bögre meleg tej----este lefekvés előtt, plussz kerüld a fehérkenyeret és a tésztafélét!

3 éve ezzel kűzdök, most ez bejött, csak sajnos ez sem tart sokáig.

2009. nov. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó hashajtó, bélműködést serkentő, ha a nap folyamán elrágsz 4-5, inkább savanykás almát. Nekem tuti bejött.
2009. nov. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hipp natal várandós vitamint iszok, azóta nincs ilyen gondom. Hashajtás várandósság alatt nem ajánlott. Kerüld az olyan ételeket amik fogják a székletet. (alma, banán)

Igyál legalább napi 1,5 -2 l -t.

2009. nov. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!