Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves 20-21 hetes kismamik,...

Kedves 20-21 hetes kismamik, hogy vagytok? Mit éreztek? Mocorgás? Milyen vizsgálataitok voltak mostanában?

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia 21+6 napos vagyok két hete volt genetikai uh. Most jövőhéten megyek terheléses vércukorra. A baba rengeteget mozog :) Forog pukliba befekszik mondjuk jobb oldalamra és akkor baloldalon olyan plötty a hasam kinyomja magát, szétfeszít, de ugyanakkor még kívülről nem lehet érezni, és a kedvence a hólyagom... de leginkább éjjel. Most is aktív valamit csinál mert feszül a hasam rendesen. A nemét még nem tudjuk.
2009. nov. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én 21+6 napos vagyok. A baba elég sokat rugdos, és már látható kívülről is. Mostanában elég nagy étvágyam an, 4 kg-ot híztam eddig. A 18. héten voltunk a genetikai uh-n, ott azt mondták minden rendben és nagyon egészséges babuci. Múlthéten meg voltunk 4d uh-n ott már 1000%-ra megmondták, hogy kislány, aki nagyon szégyenlős mert a fejét 40 perc alatt egyszer se mutatta. A 24. héten kell menni a terheléses cukorra, addig nyugi van. Ja és mostanra múlt el az iszonyat hányingerem is, ami azt hittem már megmarad a végéig:)
2009. nov. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok!Én is pont 21+6hetes vagyok.Nagyon aktív a babám ,nálunk már kívülről is lehet érezni.Most nincs semmi vizsgálatom,uh volt tegnap és eddig mindig fiút mondtak de tegnap ez megváltozott.Lehet,hogy kislány.Az orvos szerint semmi nem biztos.Nem baj,fő,hogy egészséges legyen.Kellemes babavárást!
2009. nov. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok: Ez hihetetlen, hogy mind a hárman ugyanannyi idős terhesek vagyunk:) Ti hol fogtok szülni?
2009. nov. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem úgy néz ki hogy a bajcsyban választottam orvost hozzá ragaszkodtam de ez már változott. Kórházhoz ragaszkodok már nhem dokihoz. Ha szülhetek a bajcsyban akkor ott szeretnék de nem a dokimnál hanem az ügyeletesnél. Nekem elment a bizalmam a dokitól. Te/Ti?

2009. nov. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
21+1 nap.Második baba,szintén kisfiú.Sokat mozog és tegnap óta kívülről is látszik.Én is a jövő héten megyek terheléses cukorra,és a következő héten megyek ismét dokihoz.Pont egy hete volt 333 gramm.
2009. nov. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

21hetes vagyok, a harmadik babámat várom!Már nagyon sokat mocorog már kivülről is érezhető és már apának is mocorgott:)2hete voltam uh-on miden rendbe van de sajna takargatja magát és nekem még nem tudta megmondani a dokim hogy kisfiú vagy kislány, de nem baj lényeg hogy egészséges legyen, van már kisfiam is kislányom is:)

Mindenkinek boldog baba várását és sok egészséget!

4éves, 18hós, 21hetes km

2009. nov. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

21+4 km vagyok.

Ma reggel voltunk a genetikai uh-n. Minden ok-s,nagyon edes volt! Meg mindig cuncikaja van (mar a 13. heten megmondtak) most 470 gramm es sokat mocorog foleg ejjel. Mar 1-2 hete az Apukaja is erzi.

Boldog babavarast Nektek!

2009. nov. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!