Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet belőle baba? 6+4 napos...

Lehet belőle baba? 6+4 napos a terhességem, de a doki még tegnap nem látott életjelet csak petezsákot!

Figyelt kérdés
Volt egy kis rózsaszínű folyásom előző nap!A 17 hós fiamat még szoptatom,így hormonpótlásról szó sem lehetett.Azt mondta,hogy van némi esély,várjunk.
2009. nov. 6. 07:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem 7 hetesen, még nem volt szívhang, és teljesen kész voltam, rettenetesen aggódtam, hogy mi lesz, de szerencsére 1 héttel később már minden ok volt. Lehet, hogy később volt peteérésed, vagy ilyesmi. Nekem tudom, hogy 4 nappal később volt az ovulációm, és az uh szerint is 4 nappal későbbre írták a szülés várható időpontját! Tudom nehéz, de próbálj meg nem idegeskedi, és egy kicsit pihengessél valahogy. Sok boldogságot kívánok Nektek! 29 hetes km
2009. nov. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat,az biztos hogy később volt a peteérésem mert éreztem és a ciklusom is 32 napos!Hát reménykedem!
2009. nov. 7. 13:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet, ne idegeskedj. Az én ciklusaim 34 naposak. Az utolsó mensi szept. 10-én kezdődött és a múlt hét szerdai uh-n még csak 6+4-ek voltunk. De szívhang már látszott, biztos jobb a gép. 3. baba lesz. Az elsőnél már nem emlékszem, de a másodiknál 8. héten volt szívhang. Szóval nyugi.
2009. nov. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én azt szeretném kérdezni tőled, hogy az orvos nem mondta, hogy a szoptatást abba kell hagyni? Csak mert én is hasonló helyzetbe vagyok, csak 1 héttel fiatalabb a terhesség, és csak szerdán tud fogadni a dokim, de nem kérdeztem meg tőle, hogy szoptatni lehet-e tovább? Előre is köszi a választ!

2009. nov. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyen idősen nekem sem volt szívhang, de nem aggódtam, mert a doki szerint nem baj, két héttel később már volt szívhangja, egyáltalán nem aggódtam, próbálj meg te is úgy gondolni rá, hogy ez még normális állapot, hogy ilyen idős terhesen még nincsen szívhangja a babának!
2009. nov. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is pont 6+4hetesen voltam az 1.UHon és már látszott a szívverése(állítólag a doki látta)
2009. nov. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a megnyugtató válaszokat!Jövő hét szerdán megyek mehint dokihoz!A harmadik válaszolónak üzenem,hogy de igen mondta a doki,hogy a szoptatás "rontja"az esélyeket,de hozzátette,hogy az elválasztás(ha most tenném)nem biztos,hogy megmentené a terhességem,mármint ha elvetélek.Rengeteg cikket elolvastam erről a témáról,és a szoptatás nem okoz vetélést!Üssd be a google-ba,hogy "terhesség és szoptatás",és rengeteg mindent el tudsz olvasni róla!

Nekem azért mondta a dokim,hogy abba kellene hagynom a szopiztatást,mert a fiam előtt volt egy vetélésem,és utána 2 évig nem estem teherbe csak orvosi segítséggel .De most szinte egyből sikerült!

2009. nov. 10. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!