Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek a fejecskéjének a beékelő...

Ezek a fejecskéjének a beékelődésének a jelei?

Figyelt kérdés

Tegnap este elég sokszor szurkálást éreztem odabent,inkább hátul a végbelem környékén!(Hátrahajló a méhem)De a szeméremcsontomnál is,elég erőseket!Meg éjjel többször felkeltem feszült nagyon a medencém!És egész este keményededtem,de görcs nem volt!már 2 hete is gyönyörüen lent volt a feje.

Amúgy 36 hetes vagyok,de a doki szerint el van számolva és szerinte 38.

És ha ez a beékelődés akkor mennyi lehet még?Már nagyon várjuk!:)


2009. nov. 6. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Valószínűleg igen. Innen már nem sokat "húzhatja" a terhességed, mert a baba már keveset tud mozogni és a beékelődött koponya nyomása elindítja a méhszáj tágulását. Van, akinél ez nem "látványos" és rá kell segíteni, de van aki akár 1 ujjnyira is kinyílt már, mikor beviszik a szülőszobára. Szerintem max. másfél hét. Szerintem.

2009. nov. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! köszi a választ már 2 hete elkezdtem nyílni,meg fenyegető koraszülés miatt már 32 hetesen elvékonyodott a méhnyak teljesen!A 35 hetes álmhatárt vártuk,de biztatnak mert 3 hete volt 2956g!És hogy szerintük el van számolva!Jöhet bármikor!Én már nagyon szivesen a karomban tartanám!:)
2009. nov. 6. 09:28
 3/5 anonim ***** válasza:
ha most megszületne 3000 g már elég jó súlynak számítana , nyugi!:) Valószínűleg a tüdeje is kellőképp érett. Nem tudom, de ha beékelődött netalántán akkor az azt jelenti, hogy jönne kifelé...azért nst-re vagy ctg-re menned kell még ?
2009. nov. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam már mutatott fájástevékenységet,de legközelebb megint csütörtök!Azt mondta a dokim,ha még egyben leszünk!meg a súly már 3 hete volt,azóta is tuti hízott a drágám!A 3000g-nál én is teljesen megnyugodtam!Mostmár inkább a MIKOR kérdés izgat!:)
2009. nov. 6. 09:50
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem fájástevékenység is minimális volt, nem is nyíltam, a baba be se ékelődött rendesen , dokim azt mondta, hogy még marad egy kis időt bent a baba, rá 1 héttel mégis elfolyt a magzatvizem:) Szerintem hamarosan babázni fogsz! Nagyon nehéz , de izgalmas pillanatok várnak Rád, Rátok!!!:)
2009. nov. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!