Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Testvéremnek terhességmegszakí...

Testvéremnek terhességmegszakítás miatt felhelyeztek méhtágítót. Orvos átszúrta a méhét. Mi lesz most?

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 10:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom és szorítok!!!!

Megkérdezhetem hol csinálnak ilyen hentes munkát?

És miért nem tarthatta meg?

Mennyi idős terhesség volt?

2009. nov. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon sajnálom ami történt!

Az utolsó válaszoló kérdéseire a válaszra én is kíváncsi lennék ha megírnád majd.Nekem is volt anno ilyen lamináriás felhelyezés mert sajnos nekem is meghaltak az ikrek,igaz nem használt semmit,de ha belegondolok hogy én is járhattam volna így.....

Szörnyű hogy mi minden előfordulhat.És ezekután az orvossal mi a szándéka a családnak?Feljelentitek?

Üdv:39 hetes km.

2009. nov. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

anyu hívott, most jön haza a férje a kórházból. azt mondta nincs nagy baj....de ha hazaért a többit személyesen mondja el. addig én meg izgulhatok veletek együtt.

van egy 6 hónapos kislánya. terhességi cukra volt és még egy betegsége, aminek nem tudom a pontos nevét, csak, hogy s.o.s. meg kellett császározni a 37. héten, mert majdnem meghaltak mind a ketten. a mája tesómank méreganyagokat halmozott fel. meg is nagyobbodott, nyomta a veséjét. mind a ketten belehalhattak volna. kislányának súlyos maradandó károsodásai lehettek volna....

orvos szerint nagyon sok esélye lenne arra, újra előjönne ez a probléma és valószínű élete végéig cukros is maradna...

most költöznek, építkeznek....szóval nem is sorolom tovább, h miért kellett elvetetni. azt hiszem 8 hetes volt a magzat. majd biztos elmondja ha holnap kiengedik a kórházból. azt tudom, h Pesten van a kórház, majd nemsokára megkérdezem melyik volt pontosan.

nem tudom van e gyereketek, de ha belegondolok én 2 hónap múlva szülnék...hát, egy 11 hónapos babám van. egész nap rajtam lóg és hatalmas törődést igényel még. nővérem kislány 13 hónapos lenne, amikor szült volna tesóm.... de ennyi veszélyeztető kockázattal nem merte bevállalni.

mi van ha belehal és ottmarad a 13 hónapos lánya???....stb.

bocsi ha össze vissza írok, de amíg nem tudom pontosan, hogy van a nővérem, addig gondolkozni is alig bírok.

hamarosan jelentkezem....

ja, és tesóm még szoptatott, a doki azt mondta, addig nem eshet teherbe....no comment. nővérem akkor is ragaszkodott a szoptatás alatti fogamzásgátló szedéséhez, de a doki megtiltotta a szedését a terhesség alatt fellépő májbetegség miatt.

hozzáteszem védekeztek is...és mégis megtörtént a baj.

2009. nov. 6. 12:45
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 9 hetesen volt missed ab-om, amit műszeresen kellett befejezni. Az orvos, aki a lamináriát tette fel, még jó, hogy előtte megvizsgált, mert ilyedten megkérdezte, hogy hátrahajló méhem van? Felültem, mondtam, hogy Mim van? Aztán megtárgyaltuk, hogy erről nem lettem még röpke 10 év nőgyógyászhoz járás után tájékoztatva. Na, megállapítottuk, hogy az van. Megkérdeztem, hogy miért? Baj? Mondta, hogy nem, csak ha nekemesett volna, mint vak ló a gödörnek, átszúrhatta volna a méhem. Mondtam: Hű, de jó.

Na, otthon lekaptam a 10 körméről a dokit, mire az azt mondta, jó, hát sokaknak van, az orvos meg körültekintő volt, úgyhogy örüljek.

Na, ezek után mi van, ha nem körültekintő az orvos???

Úgy járok, mint szegény kérdező hozzátartozója???

2009. nov. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

hívott tesóm férje. amikor felhelyezte a doki a pálcát( vagy mit),akkor megsértette a császár varratának a szélét, ami egy tollhegynyi pont volt és ez vérzett.

laporoszkópiával megműtötték, ott a vérzés helyét elégették. azt hiszem így vették el a magzatot is, ezt nem tudom pontosan. doki mondta 2 évig ne vállaljon gyereket!!

ha minden jól megy, holnap hazaengedik!!

ma du. felhívom tesómat!

kórház nevét elfelejtettem megkérdezni. pótolom ha érdekel valakit.

Kedves válaszolók, köszönöm a sok-sok aggódó választ!

Akik szülés előtt állnak, sok boldogságot a babákhoz!!

2009. nov. 6. 13:11
 16/17 anonim ***** válasza:
33%
Kedves Kérdező! Nagyon sajnálom, ami a testvéreddel történt, de lenne egy kérdésem. Ha a testvérednek iulyen problémás volt az előző terhessége, akkor miért nem védekeztek, hogy most ne essen teherbe. Nem csak a fogamzásgátló gyógyszer az egyetlen védekezési mód!
2009. nov. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
olvasd el a 12.45-ös válaszomat. kedves utolsó
2009. nov. 6. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!