Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes kiamama vagyok és...

18 hetes kiamama vagyok és szinte egész nap fáj a fejem és sehogy sem szűnik ki! Ma bevettem egy advilt mert más nem volt itthon de nagyon kiütött alig tudtam magamhoz térni! Mit vehetek be ilyenkor?

Figyelt kérdés
2008. júl. 3. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
migraines vagyok és fél algoflex is segített..néha nem jó az sem, de akkor inkább pihenj..az advil nagyon erős azt ne.
2008. júl. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
panadolt is vehetsz be,nekem 3 orvos ajánlotta.Amúgy az utolsó hónapban vagyok,sok gyszert kellett sajnos szednem, de minden rendben van,megvannak azok a gyszerek,pl epilepszia ellenes szerek,stb, ami károsabb.Ezekre nincs különösebb kimutatás, de a védőnő biztos tud segíteni ha bizonytalan vagy,vagy a gyszertáros.boldog babavárást!
2008. júl. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a rubophen is jó, de az advil nem
2008. júl. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a háziorvos, hogy semmi olyat ami paracetamolt tartalmaz és sajnos az összes recept nélkül kapható fájdalomcsillapító ilyen...

Érdemesebb beszélni az orvossal és aspirint, vagy algopirynt feliratni, azt nyugodtan lehet szedni persze csak mértékkel.

Én egy időben minden ok nélkül lázasodtam és akkor azt írtak fel, de szerintem ezt orvosa válogatja.

Biztos a véltozékony idő miatt van.

Boldog babavárást :)


16 hetes kismami

2008. júl. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!