Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Homeos nyugtatót esetleg...

Homeos nyugtatót esetleg valami nyugtató teát milyet szedhetek terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Tudnátok valamilyet ajánlani? Soha nem szedtem nyugtatókat, nem volt rá szükségem, de most annyira idegesít minden, hogy nem bírom magam tűrtőztetni sokszor és már szinte mindenkit elidegenítettem magamtól. Adódott egy probléma a családomban, amelyben én vagyok a sértett és nem tudom feldolgozni az eseményeket, ezért mindenkit folyamatosan az üggyel kapcsolatosan kérdőre vonva fordítok magam ellen. Ha nem lennék terhes, kevésbé lennének ilyen reakcióim, tudom, mert az első terhességem alatt is hamarabb gurultam be és tettem sok olyat, amit megbántam. Amint megszültem, minden elmúlt. Segítsetek, mert már nem tudom, mi tévő legyek, annyira magam alatt vagyok! Nagyon várom a második babámat, az elsőt is imádom, de ez az egész megőrjít és alig várom, hogy emiatt vége legyen a terhességemnek. Tönkreteszek magamkörül mindent azzal, hogy rosszindulatúnak és folyton gyanakvónak érzem magam, amilyen nem is vagyok valójában :(:(:(
2009. nov. 6. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sedatif PC az homeos nyugtató. Keress rá a neten a google-ban a betegtájékoztatóra, sajna én most már nem tudok, mert ébredezik a kislányom.
2009. nov. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Citromfű teát nyugodtan ihatsz.Ha nagyon kivagy idegileg,akkor Hovát szedjél,az gyógynövényes.De ne vidd túlzásba!
2009. nov. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2009. nov. 6. 11:55
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
magnézium és citromfű-szülés után én is ki voltam,és ezeket ettem/ittam
2009. nov. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval.
2009. nov. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én szedem a Sedatif PC-t, a magnéziumot, és citromfűolajkapszulát.

Államvizsga előtt vagyok. :S

2009. nov. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!