Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már lassan 2 hete a székletem...

Már lassan 2 hete a székletem hasmenésszerű. Napi egyszer van székletem de az elég híg. Ez nagy baj? Ha virus fertőzés lenne akkor naponta többször járnék.27 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2008. júl. 4. 07:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt mondják, vírusfertőzésnél a székelés görcsös, hasmenéses,esetleg habos,és naponta többszöri, de én azért ha nem múlik, tanácsot kérnék akár a védőnőtől is.Bár a terhesség sok érdekességet produkál.
2008. júl. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Érdekes, mert velem is ugyanez van, kb 1 hete. Én sem tudom mitől van, lehet, hogy ez a nagy meleg viseli meg a szervezetünket.
2008. júl. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kb a 25. héttől nagyon híg lett a székletem, sőt naponta néha 3-szor is van. Megemlítettem az orvosomnak, voltam vérvételen is, de nem találtak semmit. Azt mondta a doki, örüljek inkább, mert a kismamák többségére a szorulás a jellemző. 35 hetes kismami
2008. júl. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nálam is ez van, kb 1 hete. Csak annyi különbséggel, hogy nekem naponta többször van, előfordul hogy hajnali 3. kor. :( 20 hetes kismama
2008. júl. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok!! Igen a meleg meg ha vírusos lenne akkor 3-nál többször lenne egy nap és vízszerű. Ne aggódjatok ez a meleg kicsit felgyorsítja a bélrendszerűnket de legalább megy!! :)
2008. júl. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!