Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fehéres, néha tojásfehérjeszer...

Fehéres, néha tojásfehérjeszerű folyás normális? 21h

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Ha sárgás akkor van gond.
2009. nov. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen gond a sárgás folyás.Nekem az van,mindig is olyan volt,még terhesség előtt is.Pont tegnap is megkérdeztem az orvosomat,hogy nem e baj,engem zavar,de azt mondta ha nem okoz panaszt akkor nem gond.Terhesség első percétől van,és a babám szépen fejlődik semmi baja nincsen.12km
2009. nov. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak a tojásfehérjeszerű folyásnak van enyhén (alig látható) sárgás színe.
2009. nov. 6. 17:50
 4/6 A kérdező kommentje:

megnövekedett a fehéres folyás, néha nyálkásabb, viszketés, kellemetlen szag nincs. kedden a doki mondta (csak megnézte), hogy ha nem okoz gondot, akkor ez így belefér...

Engem zavar... Más is volt így? Ugye nem lesz baj?3 hét múlva lesz kenetvizsg. 22-23hetes vok.

2009. nov. 14. 10:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem egész terhességem alatt volt.Nem gond. Sokaknál van.
2009. nov. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 30 hetes vagyok. nekem szinte a 15. héttől van fehéres, (néha tényleg egy kicsit sárgásabb) folyásom. Van olyan nap, hogy több, van olyan, hogy kevesebb. Engem is zavar, meg is kérdeztem a dokit, mennyi a normális. azt mondta, hogy eltérő mennyiségű a természetes, csak az a lényeg, hogy ne legyen rózsaszínes, barnás és ne okozzon gondot.
2009. nov. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!