Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon szánalmas vagyok, ha...

Nagyon szánalmas vagyok, ha 34 hetesen azt kívánom, hogy vegye már ki az orvos ezt a babát?

Figyelt kérdés

3. baba. Nagyon nehezen viselem a terhességet, fáj mindenem, nehezen mozgok, hatalmas hasam van, nem tudok a 2 kicsivel rendesen játszani, probléma van a méhlepénnyel, így gyógyszert kell szednem, sokat kell pihennem, ... stb.

Szeretnék már túl lenni az egészen, és a karjaimban tartani a babát.

Barátnőm szerint szülés előtti depresszióm van. :)


2013. szept. 25. 14:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
34.héten korai még a babának megszületni. Amíg neki káros lenne az, amire én vágyom, addig leszidnám magam, hogy önző vagyok és megráznám magam, hogy viselkedjek anyaként. Neked is ezt javaslom! Nézz a tükörbe és beszéld meg magaddal, hogy koraszülöttséget kívánsz-e a harmadik babádnak a saját testi panaszaid és hisztid miatt, vagy sem! Kevesebb önsajnálat, több kitartás és erő! ANYA vagy!
2013. szept. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy szánalmas, de nyugodj meg! Türelem! A 33. héttől alig tudtam menni, mert csípő izületi gyulladásom volt. A 35. héttől konkrétan páromba kapaszkodva, és bottal húztam magam pokoli fájdalmak közepette, és csak imátkoztam, hogy a fiamnak ne legyen baja....

Nem sok van hátra, bírd ki!

2013. szept. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Érthető, és nincs ezzel baj ha csak a gondolatodban villognak ilyenek. sokan szeretnének már túlesni a szülésen hetekkel szülés előtt! és ez még nem a felelőtlen, rossz anyaságra utal!
2013. szept. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem vagy szánalmas,már nekem is elegem van.Ezt csak az ősanyák élvezik.Kitartás!!!!34hkm
2013. szept. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon kényelmetlen a terhesség már a 30. héttől. Már 33 hetesen én is álmodoztam a szülésről, hogy milyen jó lenne, persze ilyenkor eszembe jutott, hogy azért még sem lenne olyan jó, ezért türelmetlenül vártam, hogy teljen az idő, most itt vagyok 38 hetes és ez nem változott semmit! :D

Emiatt nem vagy rossz anya, teljesen érthető, elég nagy teher főleg 2 pici mellett!!

Eltelik az a kis idő is ne aggódj, meg jön már hamarosan a harmadik boldogságod :)

2013. szept. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igen, az eszemmel tudom hogy a babának a legjobb odabent, de én már nagyon kivagyok ettől az egész az egész helyzettől.

A védőnőm azt mondta, hogy ha most megszületne, már nem lenne semmi baja.

2013. szept. 25. 15:32
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
szerencsére már nem! de te is tudod,maradjon még bent egy ideig :)
2013. szept. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 lyna82 ***** válasza:
100%
Szia nem vagy ettől rossz anya és depressziód sincs!:-)Nekem is elképesztő fájdalmaim vannak,nehezen viselem a terhességem (második babámat várom),de kitartást már nincs sok hátra jobb neki még odabent! :-) 31hkm
2013. szept. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a 28. héten vagyok, végigbőgtem az elmúlt egy órát, mire találtam egy olyan ülőpózt, ami nem fáj. És nincs plusszba még két gyerekem... Utálom a tundrabugyi alsóneműimet, mert ugye csak az kényelmes, utálom, hogy nem tudok lehajolni, mert mindenem sajog. Térdenállva kertészkedtem tegnap, mert nem tudok guggolni. És még sorolhatnám... Pedig nem vagyok egy kényeske. Csak azzal nyugtatom magam, hogy már csak 3 hónap.

Ha te szánalmas vagy, akkor én még szánalmasabb.

2013. szept. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

:) Nem örülök, de megnyugtat, hogy nem én vagyok azt egyetlen, aki már kikívánja a babát.

Ezekről nem is beszéltem: iszonyat módon vizesedek, szeméremtáji visszerem van, úgy fáj sokszor a ...., hogy már mondtam a nővéremnek, hogy lőjön le. Azért neki, mert a férjemnek még ezt sem lehet, mert hetek óta külföldön dolgozik. Köldöksérvem van, és persze az én kis drágám a legjobban ott szeret mnocorogni, ilyenkor nagyon-nagyon fáj, és úgy kidudorodik, mintha ki akarna szakadni a hasam.

Elegem van. :(

2013. szept. 25. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!