Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rajtam kívül van itt olyan,...

Rajtam kívül van itt olyan, akinek aug. Utolsó hetében jött meg utoljára?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogy vagytok és mekkora most a babátok?
2009. nov. 6. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem aug. 30-án jött meg utoljára. Holnap leszek 10 hetes. Legutóbb szerdán voltam UH-n, akkor 22 mm volt a CRL. Neked mekkora a babád és hány hetes vagy?
2009. nov. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! Nekem 28-án jött meg, és hétfőn 17 mm volt a CRL. Szerintem ez kicsit kicsi, hétfőn megyek megint, hogy újra megmérjék. Majd megírom, mekkora. Köszi a választ!
2009. nov. 7. 11:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok megint. Ne aggódj, szerintem az lehet, hogy később fogant a baba, és azért lehet kisebb, de írj majd holnap, hogy mit mondtak!
2009. nov. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia:)

nekem is aug. 28-án volt az utolsó mensim első napja:)

10.28.-án voltam dokinál akkor voltam 8 hetes és 6 napos, ekkor 17,6 mm volt a babucim:)

én hála az égnek nem voltam vagyok hányós csak émelygős fájt a gyomrom és székrekedés.ez utóbbi nagyon nem de a többi már egész jó:)

nem émelygek és a gyomrom sem fáj:)

legközelebb 18.-án megyek dokihoz remélem nagyot nőtt a lurkónk:)

ha tudom majd megírom:)

boldog babavárást:)

10+2 hetes km:)

2009. nov. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Hála Istennek, ma 36 mm-nek mérték, így megnyugodtam. Ezek alapján stimmel a menzesz szerinti kor, ma vagyok 10+3. (Tudtam, hogy stimmelnie kell, mert az első uh-n már alátámasztották. Ezért ijedtem meg picit a múlt heti eredménytől, de ezek szerint csk elmérték.) Mindenkinek köszi a nyugtatást! További szép babavárást!
2009. nov. 9. 11:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok megint. Örülök, hogy minden rendben van és megnyugodtál! :-)
2009. nov. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!