Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik megszakítással estek...

Akik megszakítással estek teherbe, az azért történt, mert későn történt a megszakítás, vagy az előváladék miatt?

Figyelt kérdés

Sokat olvasgatom, hogy nem kevesen lesznek terhesek "megszakításos védekezés" mellett. De ők hogyan hozzák ezt össze?

A párjuk későn húzza ki, vagy szimplán az előváladéktól?


2009. nov. 7. 07:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én szimplán az előváladéktól lettem az.

Régóta védekeztünk ezzel a módszerrel, persze a peteérésemet mindig figyeltem, akkor óvszereztünk.

Viszont egyszer megfeletkeztem róla, hogy pont a peteérésem időszaka van és rögtön terhes is maradtam.

Nem bánom, mert szívem mélyén vágytam már egy tesóra a 3 éves fiam mellé.

Viszont ha megszületik ez a baba, más védekezési módszerre fogunk áttérni, már nem akarom kockáztatni hogy megint terhes maradjak!

13h kismama

2009. nov. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az egy évig csupán megszakítással védekező nők 35%-a therbe esik. Ebben benne van az előváladék is, meg az is, hogy a fiú/férfi esetleg nem húzza ki időben.
2009. nov. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Előváladék.
2009. nov. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
:-) Ezt ki van zárva, hogy tudjátok. De tényleg.
2009. nov. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Köztudott,ez a féle védekezés nem ´védekezés.....

Az elöváladék éppen elég,és a mindég van!!!!!!!!!!!!!1

2009. nov. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Sziasztok! Akkor mi vagyunk az ellenpélde, évek óta ezt a módszert használtuk-használjuk és nem lettem terhes, aztán amikor beterveztül, következő hónapban már sikerült is. Az a véleményem, hogy aki így esik teherbe, annak a partnere tehet róla...
2009. nov. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
13 éve védekeztünk így és most terhes lettem, nem a férfiben van a hiba hanem az előváladékban. Nekem a mensi előtt két nappal volt peteérésem és akkor lettem terhes. 6+3 napos vagyok és még csak a petezsák szerű képződmény látszik.
2009. nov. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

VAn, akinek beválik ez a módszer, én is ismerek olyat, aki több mint 10 éve használja, és akkor lett baba (három) amikor akarták.

De előváladék mindig van, kérdés van -e benne életképes sperma. Lehet nem mindnekinek van, ezért válik be egyes pároknál.

Férjem is állította, neki nincs előváladéka, meg kellett cáfoljam, mert van neki. Az mindig van, mégha nem is érzi a pasi

2009. nov. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Előváladék.
2009. nov. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
5 éve védekezünk így, még nem csúszott be baba, csak amikor szerettük volna, de akkor azonnal.
2009. nov. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!