Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megúsztam a striákat?

Megúsztam a striákat?

Figyelt kérdés

Most léptem a 36. hétbe. Féltem tőle, hogy hajlamos vagyok rá. Anyukámnak nagyon csúnya a hasa, ráadásul kamaszkoromban amikor fogamzásgátlót kezdtem szedni és hirtelen híztam pár kilót, a combom-fenekem-melleim csíkosak lettek. A melleimen most is van pár új csík, de a hasamon semmi. Nagyon szép hasam volt és örülnék, ha később sem csúfítanák el a striák. Persze a baba az első. Nyilván csíkokkal is lehet élni. De jó lenne nélkülük. Szerintetek?


Van olyan, akinek csak az utolsó pár hétben jelentek meg?


2009. nov. 7. 08:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
igen én jan. 21.-én szültem ls karácsonyig nem volt semmi, majd egyik napról a másikra lett tiszta rücsök és srtia a hasam. most nő a legrapidabb mértékben a hasad. van akinek csak szülés látszik, hogy szétment a bőre addig nem is, szóval nyugtával dícsérd a napot, persze lehetsz szerencsés, de akinek egyszer már megnyílt valamikor is a bőre, annak nagy esélye van rá, hoyg megint ez lesz, arról nem beszélve, hogy a mell terhelése/növekedése az csak szülés után kezdődik.
2009. nov. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem ismerősömnek a szülés előtt kb. 2 nappal jelent meg, de csak 1 helyen repedt meg a bőre. Szerintem sajnos még kijöhetnek a csíkok, még van 4 heted.

Könnyű szülést kívánok neked!

2009. nov. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a 38.hétben járok és MÉG nagyon szép a hasam,viszont a combomon egy régebbi hízás-fogyás miatt van pár csíkom.A hajlam ugyanúgy megvan,anyunal is tropa a hasa...tele van csíkokkal,szegénynek nagyon csúnya.Félek szerintem Én sem leszek kivétel :(.De tudod a remény hal meg utoljára...szval minden este vizsgálgatom a tükör előtt.Egyenlőre semmi,ezt most lekopogtam ...:).

Sok szerencsét!

2009. nov. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az elejétől repedt,jó csúnya is volt a végére.A barátnőmnek szülés közben repedt szét:(
2009. nov. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 36. hétig gyönyörű pocim volt...ahogy a nagykönyvben megvan írva...aztán 2 nap alatt jöttek kis lila csíkocskák :( Sírtam is aznap este amikor észrevettem - bevalom őszintén - de azóta is lelkesen kenem és reménykedem, hogy nem repednek tovább és szépen elhalványulnak majd! Mást nemtudunk tenni :( De a babó mindent megér...hidd el!
2009. nov. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a szülésig kell megúszni, mert a szülés után a fogyás miatt is megjelenhetnek!!! Szóval nyugtával a napot!
2009. nov. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia, sajnos még nem biztos, hogy megúsztad. Én is ilyentájban kezdtem örülni, és pár nap múlva szépen megjelentek a csíkok, bár hozzá kell tennem, hogy hatalmas hasam volt.
2009. nov. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem biztos..:( Nekem szülés közben jöttek ki, ugyanis terhességem alatt egyáltalán nem szállt lejjebb a hasam, és gondolom ahogy szülés közben helyezkedett, csúszott szépen lassan lefelé a kisfiam, akkor feszíthette alul. Nem szép...:(

Pedig 8 hónapig kenegettem naponta, hát semmit nem használt.

2009. nov. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szülésig semmi nem volt, aztán utána vettem észre, hogy a köldököm alatt van jó pár csík. Eddig azt hittem, hogy addig is ott volt csak nem vettem észre, de most felmerült bennem, hoyg talán szülés közben csíkosodtam meg.
2009. nov. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Vegyel natura boltban 100%-os dioolajat, egy arva csikom sincs, folyton kenem es par nap van mar csak a kiirtig!!! Es meg az illata is jo!
2009. nov. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!