Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy a baba neme miatt...

Lehet hogy a baba neme miatt nem várom annyira?

Figyelt kérdés

hülyén hangzik az egész,olyan mint egy agyszülemény.nagyon akartam a 2.babát,mert szerettem volna egy kis hugit a fiam mellé.még csak 12hetes vagyok,de az inga azt mondta(jós)hogy ő is fiúcska lesz.Ezt már 1-2hete jósolta.azóta valahogy nem úgy várom,mint előtte.de lehet hogy csak sima fáradtság,a fiam 1éves és nagyon eleven.ki vagyok nyúlva sokszor.nagyon szeretném még most is a babám,csak valahogy nem beszélek "foglalkozom" a lelkével annyit,mint a fiammal.Szerintetek beképzelem ezt az egészet és csak simán fáradt vagyok?

mert apával azt beszéltük anno,mikor a fiunk meglett,hogy kell egy lány is,mert így nem fogjuk őket hasonlítani,meg már ott van a "tökéletes" fiunk.

Volt veletek hasonló?


2009. nov. 7. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megtudtuk h nem lányunk lesz hanem fiúnk. Meglepődtünk. Lánynevünk már évek óta volt, fiú nevünk egy sem. Nekünk fiúnk?! És pár hét múlva megbarátkoztunk a gondolattal...azóta el sem tudom képzelni, h ne fiúnk legyen. Én egy fiús-anyuka vagyok. Légy türelmesebb és igen, a második babaára már nem jut annyi idő, de ez nem jelenti azt h őt nem fogod ugyanugy szeretni, csak átrendeződnek az érzések. Pihenj és ha tudsz szervezz pocaklakóddal külön programot, pl kismamatornát, jógát...ott lesz idő egymásra figyelnetek:-)
2009. nov. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért én nem vennék rá mérget, hogy tutira fiú, csak mert egy jós azt mondta... :)
2009. nov. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el megfogsz barátkozni vele, ha megint fiú lesz. Mindenki igy van vele. Az inga se 100 százalékos. Bár én is hiszek benne. Nekem két lányom van, őket kimutatta, utána csak fiút mutat, hát nagyon kiváncsi vagyok. Én megcsináltam utána körülöttem sok embernek és mindenkinek azt mutatta amije van.

Most nagyon kiváncsivá tettél! Nem irnád meg, ha megtudod, hogy mit mondott az uh? Akkor bejelölöm a kérdést?

És nyugi, hidd el őt is ugyanúgy szeretni fogod! Sőt! Tapasztalat.

2009. nov. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Ne izgulj, úgyan úgy fogod szeretni, kevesebb időd lesz, de a szeretet sokszorozódik. Az első babánk fiú lett. Másodikra lányt szerettünk volna, az is lett. A harmadik nem tervezett baba, én a szívem mélyén kislányt szerettem volna, és mikor az uh-n fiút mondtak "csalódótt" voltam. Ma már elnem tudnám képzelni, hogy két lányom lenne. Az inga mind a három esetben megmutatta, hogy mi lesz és az is lett. Meg még a kínai fogantatás naptár is bejött mind a háromszor. Minden jót Neked, és hidd el ha tényleg fiad lesz imádni fogod és ahogy nől a pocid, úgy elfog múlni a "csalódóttság"

2009. nov. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nagyobb gyerkőcöm fiú,a következőnél ketten ingáztak lányt egymástól függetlenül.A 32.heti uh-on is lányt mondtak.Én azon rágódtam,hogy mit fogok "csinálni"egy lánnyal.De megbarátkoztam a gondolattal.Amikor megszületett derült ki,hogy fiú!ugyanúgy örültem neki mintha lány lett volna.Szerintem csak túl fáradt vagy,próbálj meg pihenni egy kicsit,tudom egy egyéves mellett ez nehéz.De akármi is legyen a neme,gondolj arra hogy egészséges legyen!szerintem ez a legfontosabb dolog!
2009. nov. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg simán fáradt vagy...Vagy nagyon ráérsz...vagy vmi nem stimmel. A lényeg hogy egészséges babád szülessen, nem?
2009. nov. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

de persze hogy az a lényeg hogy egészséges legyen :-)

igen majd a 18.heti UH után jelentkezem,hogy tényleg jól ingázták e.

2009. nov. 8. 11:29
 8/8 anonim ***** válasza:

11.18 Köszi!

Szoritok, hogy úgy legyen ahogy szeretnéd! :-)

2009. nov. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!