Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ha megkérem a...

Szerintetek ha megkérem a dokim hogy ne várjunk tovább akkor megindítja a szülést?

Figyelt kérdés
Most ne hurrogjatok le csak azért vagyok rá kíváncsi mert féltem a babámat.33. héten volt utoljára uh. és eléggé parázok hogy mivan ha belekakil,sok a magzatvíz és ő még csak meg sem uh.-oz.Jövőhét szerdára vagyok kiírva és megyek megint nst.re és azt mondta hogy 1 hetet szokott várni a tulhordásnál.Megnézte a méhszájat teljesen zárt de azt mondta hogy ő még nem jósol babát a kiírt időpontra:-((((Még a nyákdugóm sem ment el:-((Félek nehogy baja legyen és meg akarnám kérdezni hogy mi lenne ha nem várnánk plusz egy hetet?Tudom a választ tőle várjam de véleményekre és tapasztalatokra lennék kíváncsi hogy volt e már így valaki.Előre is köszönöm a válaszokat!
2009. nov. 7. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Hát azért az elég fura, hogy most akkor 39hetes + pár napos vagy és több, mint egy hónapja nem voltál UH-on. Engem az utolsó hónapban hetente nézett ultrahanggal a doki, a heti 1 CT után. Utolsó héten 3x nézte a méhszájat és 2x volt CT. Ha nem érzed az orvosod elég alaposnak, vagy kétségeid vannak, még mindíg nem késő váltani.
2009. nov. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baja attól, hogy nem ultrahangozták, ne aggódj! Viszont azt nem hiszem, hogy az orvos a te kívánságodra beindítja, különösen, ha teljesen zárt a méhszájad. A szülés beindításához orvosi indok kell. Nekem azért indítottak 2 szülésemet, mert 4 illetve 5 centire nyitva voltam már. Zárt méhszájjal csak valódi túlhordás esetén indítják mag, illetve, ha probléma adódik. Egyébként megértelek, minden kismamának vannak aggodalmai, de nyugodj meg, minden rendben lesz! Sok sikert!
2009. nov. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Zárt méhszájjal nyugodtan szeretkezhettek, fertőzés nem fenyegeti a babát. A férfi spermájában vannak olyan anyagok, amik elősegíthetik a szülés megindulását.
2009. nov. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek hogy válaszolt :-)))

Ez engem is váratlanul érintett amikor rákérdeztem a 36-37. hét környékén hogy mikor lesz legközelebb uh. és azt mondta hogy már nem lesz csak ha túlhordom.Szerdán szólni fogok neki hogy csináljon már végre egyszer legalább mert én ezt nem látom "helyesnek".Reméljük megérő lesz és beleegyezik.

2009. nov. 7. 12:30
 5/6 A kérdező kommentje:
Már most nem hinném hogy tanácsos lenne váltanom mert eddig neki adtam a pénzt és végülis bármikor jöhet a babó.Meg hát nem biztos hogy más már elvállalna.Amúgy ezen kívül hogy nem csinál uh.-ot meg vagyok vele elégedve és kedves is velem.
2009. nov. 7. 12:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon furcsa hogy nem csinal a dokid uh-t pedig meg penzt is adsz neki, engem is hetente neznek es nst is van a 35. hettol, nalam mar barmelyik napban johet a babo, mehszaj vizsgalat is surun van, szerintem elhanyagol a dokid, ilyenkor surubbek a vizsgalatok.
2009. nov. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!