Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet az, hogy tegnap...

Mitől lehet az, hogy tegnap este óta folyamatosan nagyon kemény a hasam? 31 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Pár percre puha lesz,utána megint bekeményedik órákra. Most már kb 16 órája, mondjuk ebben benne volt az éjszaka is, de reggel ugyanolyan kő keményre ébredtem. Ugye nem lesz baja a babának?
2009. nov. 7. 11:35
 1/5 anonim válasza:
100%

Szia!

Nekem is ugyanez a problémám, beszéltem a dokimmal és azt mondta vegyek be több magnéziumot 3*2 és ha a keményedés mellé éles fájdalom vagy görcs jelentkezne akkor menjek be a korházba, mert lehet hogy infúzióra lesz szükségem. Most nem olyan kemény és sokat pihenek, de aztért néha olyan mint a kő. Nem szabad megilyedni azt mondják ez természetes, de ha megnyugtat menj be a korházba.

Szép babavárást és kitartás már csak 2 hónap:)

31+5

2009. nov. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
előző válaszolót még annyival kiegészíteném, hogy lehet most nő egy nagyot a pocid, de ha nemn múlik, menj be kórházba
2009. nov. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, megnyugtattatok. Most egy kicsit jobb nekem is, bár azért néha visszatér. Lehet hogy valamilyen front van, amire így reagálunk? Fájdalom szerencsére nincs, de azért lehet hogy összepakolom a kórházi cuccot, biztos ami biztos alapon.

Nektek is szép babavárást és könnyű szülést kívánok. És tényleg már csak 2 hónap, ezt valahogy ki kell bírni és ha lehet úgy, hogy a baba benn is marad addig a kis kuckójában!

2009. nov. 7. 13:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Pihenj, és vegyél be több magnéziumot. Én rengeteget keményedtem, az orvosom azt mondta, hogy napi 1000mg magnéziumot szedhetek nyugodtan. Az a béresből 4 db, a sima megneB6-ból sok mert 1-ben csak ha jól tudom 48mg van. Túladagolni nem tudod, max kicsit hígabb székleted lesz. A korházban infúzión adják, és nem 1000mg-ot hanem többet. Így ha bevettél még és nem múlik idővel, akkor menj be a kórházba.

Amúgy lehet hogy front van, arra is reagálhatsz így.


Amúgy én is ennyit szedtem, (3-4 béres naponta) és még a 39. héten is zárt volt a méhszájam! A babám egészséges, ma már 5 hetes!


Szép babavárást!

2009. nov. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Segít még ellazulni egy pohár jó minőségű vörösbor is! Persze csak egy pohár.
2009. nov. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!