Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha vállalnánk ötödik gyermeket...

Ha vállalnánk ötödik gyermeket később megszülhetem spontán vagy már mindenképpen császár lenne?

Figyelt kérdés
3 gyermekem spontán gyorsan időre nagy súllyal két és fél órán belül megszületett, de a harmadiknál már majdnem császár lett a köldökzsinór a nyakára volt tekeredve, és ez miatt rossz lett a szívhang, negyedik babámnál indították 13 órát vajúdtam nem tudtam tágulni semmit, itt is rossz lett a szívhang sürgősségi császár lett éjszaka, ő is 4 kilós baba lett. Nála pedig a lábaira volt teljesen csavarodva a köldökzsinór.

#császár #spontán szülés után
2013. szept. 28. 13:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem mostanában vállalnánk ha vállalnánk hanem 7-8 év múlva! Ezt elfelejtettem írni!
2013. szept. 28. 13:28
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek után császár.Én legalábbis kérném hogy az legyen,nem akarnék idegeskedni hogy most mi jön.
2013. szept. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. 5 lányom van, mind természetes szülés volt, és most tervezzük a 6. babát!Az orvos szerint nyugodtan vállalhatom a 6. babát! 40 éves vagyok. És be is merem vállalni. :)
2013. szept. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!