Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek feküdnie kell az hogy...

Akinek feküdnie kell az hogy olja meg? Olyanokra gondolok, akik, már a vége felé járnak, és fenyegetö koraszülés miatt kell feküdniük? Nkem méhszáj miatt 1121 az érték.

Figyelt kérdés
arra gondolok,hogy hogy föz,hogy járkál orvosokhoz meg ilyenek?főleg,hogyha nem nagyon van aki segitsen.31 hetes vagyok
2009. nov. 7. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én rendelem a kaját, teletal.hu viszonylag ehető és nem drága. mosást, teregetés a párom oldotta meg, én max. csak kiválogattam a ruhát. orvoshoz menni költséges én a taxit választanám, ha megteheted, vagy megkérnék ismerőst/barátot, nem kell szégyenlősködni. csak öt hét és túl vagy a nehezén, addig ezeket meg lehet oldani.
2009. nov. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Hát ez elég nehéz kérdés...

Nekem c1100,és a 33. héttől kéne feküdnöm,ment is pár napig,kb amíg kórházban voltam emiatt (megjegyzem azóta sem tudom miért kellett befeküdnöm...),meg mikor haza engedtek,aznap.Ha valakinek nincs állandó,megbízható segítsége,lehetetlen megoldani szerintem...Úgyhogy azóta is úgy vagyok,hogy mindent megcsinálok ugyanúgy,viszont sokkal sokkal többet pihenek!Na meg a Drágám folyton b@szogat,hogy álljak már le :)

Ez fontos,amint pici furcsaságot is észlelsz,rögtön irány az ágy!!!És azért ne erőltess semmit,nem sok van már hátra,én is alig várom a jövő hétvégét,akkor betöltöm a 36. hetet :)

2009. nov. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az elsö válaszolotol kérdezném,hogy lehet megoldani ezt az 5 hetet?
2009. nov. 7. 14:33
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok: nekem a férjem reggel odakészítette a vizet, a vitamint, az ebédet ahogy írtam mindkettőnknek rendeltem, ami a páromnak vacsora volt. megbeszéltük, hogy mit kell venni, azt munka után hozta (csak gyümölcs, reggelinek, vacsinak való meg ami a mosásához kellett, plusz WC papír). amikor elment én feküdtem az ágyon, vagy hanyatt dőlve, lábat felpolcolva feküdtem és írtam a diplomám délelőtt, aztán jött az ebéd, délután alvás, sorozatok a tévében (LOL :-)). este meló és az építkezés (építkeztünk és minden nap felügyelte) után lefürdött, befeküdt mellém és vagy szundiztunk, vagy beszélgettünk, vagy tévéztünk. este vacsit csinált meg gyümölcsöt és alvás, ja, a dokim boroztatott, mert keményedtem, szóval minden este ittunk egy kicsit. néha beugrottak családtagok, barátok. a mosást én válogattam, ha jól voltam kicseréltem, de teregetni, mosogatni nem hagyott a Drágám. takarítás le volt ejtve, rendet tartottunk, hétvégén ő porszívózott, ha kedve volt. a 36. héten mindent elintézett a költözésnél, nekem csak a készbe kellett betenni a hátsóm....
2009. nov. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!nekem is feküdnöm kellett volna rövid méhszáj miatt.A doki azt mondta,azért naponta egyszer lemenni egy körre,mert teljesen elgyengülök.A főzés mamira maradt,aki nem is lakik egy városba velünk,de ha nem volt meleg kaja a párom azt is megértette.Nehéz volt kibirni,de van egy egészséges 10 hós lányom.Kitartás.A főzést mellözd,mert ott tényleg álldogállni kell.
2009. nov. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy mi még nem járunk a vége felé, 2-szer voltam az elején kórházban, így azóta is kímélem magam. Ha a párom nem tud elvinni kocsival, taxit szoktam hívni, az ennivalót úgy oldjuk meg, hogy a szüleim szoktak hozni főtt ételt 1-2-3 napra eleget, vagy néha a párom anyukája küld. A boltba a párom jár és ő is takarít. A mosást én szoktam berakni a gépbe, de a vizes ruhát már ő veszi ki, változó, hogy ki tereget ki, attól függ, hogy érzem magam és a mosogatás is így van. A nap nagy részét fekvéssel töltöm, tévézni szoktam és általában ebédután elalszom rajta.
2009. nov. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, nem írtam, hogy 26 hetesek vagyunk.
2009. nov. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem is feküdnöm kéne. Főzök, ülve. :) Reggel kipihentebb vagyok és akkor csinálom meg óvatosan a dolgaimat. Orvoshoz már csak a párommal járok, mindíg ő vezet.

37km

2009. nov. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szia!Nekem azt mondták a kórházba,hogy az ülés se jó,mert ugyanugy nyomod a babát,mint amikor állsz.sszóval feküdj,amennyit birsz!
2009. nov. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!