Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet mindkét oldalon aludni,...

Lehet mindkét oldalon aludni, vagy a bal félen mégse, hogy ne nyomja a szívemet?

Figyelt kérdés
Azt is olvastam/hallottam, hogy nem szabad hanyat feküdni, de nem tudom, hogy csak az utolsó hónapokban vagy az egész terhesség ideje alatt? 13 hetes kismama
2007. okt. 1. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fekhetsz nyugodtan mind a két oldaladon, leginkább azt hidd el, amit a védőnő mond. Ha tényleg nem szabadna, akkor már mondta volna. 13 hetesen még szinte bárhogy fekhetsz, akár hason is, ilyenkor még ez sem zavarja a babát. Hanyatt is szabad feküdni, akár a végén is, csak nem nagyon szoktak, mert nem éppen kellemes. Én szoktam pár percre (35 hetes vagyok), mert csak így tudom rendesen kiegyenesíteni a hátam, ami eléggé sokat fáj. De sokáig nem tudok így maradni, mert hát a baba nagyon nyomja a gyomromat. Ezért nem a legjobb a hanyattfekvés, de egyértelműen nem tilos. Csak nem kellemes.
2007. okt. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Már hogy tudnád nyomni a szivedet?A szivet védik a bordák,semmi köze ahoz hogy hogy fekszel.A hason fekvésről meg annyit,hogy nem kényelmes mikor már nagy a pocak,mert elnyomja a baba súlya az ereket és ő sem kap rendesen levegőt meg te sem.(3 gyerekes anyuka)
2007. okt. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!