Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem szurkal az baj? Szept28...

Nem szurkal az baj? Szept28 an volt az utolso mensim. Okt.30 an vettem tesztet pozitiv lett. Tegnap 1106 an voltam dokinal. Az o szamitasuk szerint 5 hetes vagyok.

Figyelt kérdés

megneztek huvelyi UHn eloszor nem lattak semmit majd aztan jobban megvizsgalva egy nagyon pici fekete foltot.

amikor a tesztet vettem egy hete a bal oldalam szurkalt.. de most semmit nem erzek.. es alig lathato UH ..valami baj lehet? ejjel felebredtem es nyomast ereztem a mehemnel. Aggodok :(

Szeretnem ha egy honap mulva amikor megyek, mar lathato lenne hogy lesz babam... de az annyira sok ido meg...


2009. nov. 7. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszer szúrkál, egyszer nem, egyszer van mindjárt megjön érzés, egyszer nincs... minden változó. Ahogyan egyszer fáj a mell, egyszer nem, egyik nap hánysz, hányingered van, másnap nem. Ne idegeskedj. :)
2009. nov. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

először zavarba ejtett ez a 1106-os kód, de megfejtettem :-)


ha nincs semmi érzeted az nem baj, ha nyomást érzel még az sem baj, ha egy öt hetes terhesség (ami három héttel van pé után) nem baj, ha nem egyértelmű, a lényeg, hogy lát valamit a doki. nyugi bab lesz és nincs emmi baj!

2009. nov. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2009. nov. 7. 17:38
 4/5 A kérdező kommentje:

egyébként még azt szeretném hozzátenni, hogy vashiányos vagyok .. amikor a doki látta a pici fekete foltot egybol mondta a novernek, hogy vastablettat irjon fel

Ha vashianyos vagyok attol meg kifejlodik a baba?

felek , hogy elhal, mert nem jut eleg oxigenhez..

hogy van ez?

2009. nov. 7. 17:41
 5/5 anonim ***** válasza:
az első hetekben még a szikhólyagból táplálkozik, vagyis nem a szervezetedből, a hatodik-hetedik héttől kezd kialakulni a placenta és köldökzsinór, addigra kell rendbehozni a vasszintet.
2009. nov. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!