Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lány és fiú nevek! Tudnátok...

Lány és fiú nevek! Tudnátok nekem Horváth vezetéknévhez lány és fú neveket mondani?

Figyelt kérdés
2013. szept. 30. 10:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez aztán bármi jó. Ha különleges nevet választotok akkor azért, ha nagyon egyszerűt, akkor azért. Ami nektek tetszik.
2013. szept. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon könnyű ehhez a vezetéknévhez szép nevet választani. Én egyedül a T-vel kezdődő neveket kerülném.


Viszont, hogy a kérdésre is válaszoljak, írok néhány nekem tetsző nevet:


Balázs, Áron, Márk, Attila, Ervin,


Blanka, Orsolya, Zita, Kinga, Mikolt, Lelle

2013. szept. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ágnes és Márton
2013. szept. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%

Liliána ,Lilien,


Marián ,Martin ,Arián

2013. szept. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Norbert és Petra
2013. okt. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Horváth Ágnes, Boglárka, Cipriána, Diána, Esztella, Flóra, Georgina, Helga, Hóvirág, Ildikó, Imola, Izabella, Izolda, Jázmin, Karina, Kincső, Klaudia, Lilla, Melinda, Napsugár, Noémi, Olívia, Petronella, Pilár, Ramóna, Sára, Szabina, Tamara, Tímea, Titanilla, Virág, Zita, Zsófia
2013. okt. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Horváth Ábel, Árpád, Balázs, Belizár, Ciprián, Csongor, Dániel, Dominik, Erik, Felicián, Flórián, Fredrik, Gábor, Gerjén, Henrik, Ignác, István, Jácint, Kálmán, Konrád, Koppány, László, Márk, Márton, Nimród, Odin, Péter, Róbert, Sándor, Simon, Szabolcs, Szilvió, Tamás, Trisztán, Zoárd
2013. okt. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%
Charly.
2013. okt. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Zsanett, Dávid, Liliána, Réka, Benett! :)
2013. okt. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Eszter
2013. okt. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!