Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhesen nincs szívhan...

6 hetes terhesen nincs szívhang csak 10 mmes petezsák és 1,8 mm szikhólyag. Ez nagy gáz?!

Figyelt kérdés

2013. okt. 7. 14:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
azért még lehet szivhang gondolom hamarosan vissza kell menned egy ujabb uh-ra. Azért még reménykedhetsz.
2013. okt. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz! :) Még van idő a szívhangra! :)
2013. okt. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mikor fogant a baba. Ha menszesz szerint számolják 6 hetesnek, attól még foganhatott később, így lehet kicsit fiatalabb a terhesség. A kontroll UH-on kiderül!
2013. okt. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
5+4-nél csak petezsákom és szikhólyagom volt. 7+4-nél meg már kettő baba. Szóval bármi lehet belőle. Biztos visszarendeltek későbbre nem?
2013. okt. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mikor kell visszamenned?
2013. okt. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szia! Ne haragudj! Tudom, hogy remenyt varsz 3 hete en is azt vartam rgy ugyanilyen kerdesnel!

Biztattak hogy nYugi van ido stb... Van akinek csak 7 hetesen volt stb... Beleeltem magam... 2 hete mutottek... Nem jott a szivhang!

Hallgass a dokidra, orulj, ha lesz szivhang, es a lenyeg hogy ne kattogj rajta es foleg ne rld bele magad abba amiket itt valaszkent kapsz (az enyembe se!!!)!

En a kontrollra a legnagyobb nyugiban mentem ott mondtak hogy nincs jo hiruk szamomra es szo szerint remegtem zokogtam... Mert elhittem hogy lesz szivhang...


Megegyszer bocs! Szurkolok a babadert!!!!

2013. okt. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Elég valószínű, hogy 21 napra lett pé-m. 2 hét múlva kontroll.
2013. okt. 7. 14:23
 8/16 anonim ***** válasza:
Szia!Holnap leszek 7 hetes és pont 6 hetesen voltam ultrahangon ahol csak 10mm petezsákot láttak/láttunk.8 hetesen kell visszamennem remélem addigra lesz szívhang és persze izgulni szabad :))) Szerintem ne aggódj.
2013. okt. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
szia. Ne add fel :) En csutortokon megyek ujra, holnap leszek 8 hetes,de en tudom,hogy felido utan volt par nappal. Raadasul nekem a petezsakom is lapos igy en amiatt is aggodom. Szurkolok!
2013. okt. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást, remélem minden OK lesz! :)
2013. okt. 7. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!