Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használt valaki ilyen nadrágbő...

Használt valaki ilyen nadrágbővítőt -link-? Megéri megvenni? Tényleg nem kell kismama nadrágra költeni?

Figyelt kérdés
[link]
2013. okt. 9. 21:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszerűen ráhúztam egy (ennél a nadrágbővítőnél jóval olcsóbb) derékmelegítőt a nadrágra, és nem látszott, hogy le van húzva a sliccem. 38 hetes vagyok, már nem is fogok venni kismamanadrágot. Melegítőim kötősek, és épp engedtek annyit, hogy a kötőt teljesen széthúzva rám jönnek.
2013. okt. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És a derékmelegítő rendesen tartja a nadrágot? Nem csúszik le?
2013. okt. 9. 21:22
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem, de csak azért, mert bőven szedtem csípőre is, és alapból széles a medencém (eredetileg 93/65 a csípő-derék arányom, most meg 105 cm a csípőm, tehát tényleg sokat híztam oda).
2013. okt. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha tudsz varrni, pár száz forintból összedobhatsz egy ilyet.

Venni nem hinném, hogy megéri, főleg hogy nem tudhatod, hogy hova hízol.

Nekem a csípőm mellett combra ment sok, ezért nem tudtam volna igazán kihasználni ezt a bővítőt.

2013. okt. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mint írja kb. 7. hónapig kényelmes. De az az igazság, hogy nem csak hasra hízunk hanem combra is pl. és a rendes gatyám fel sem jön. A kismamanadrágjaim ( farmerek) kényelmesek , a hason puha gumis anyaga van.
2013. okt. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
kismamanadrágra szavazok én kettőt vettem és 5ezer volt és az egyik állítható
2013. okt. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor maradok a kismama nadrágoknál :)
2013. okt. 9. 22:21
 8/13 anonim ***** válasza:
Én 33 hetes vagyok, még simán elhordom a régi cicanacijaimat. Úgy döntöttem nem is veszek kismama nadrágot, már ezt a kis időt kihúzom ezekkel valahogy, tavaly is jártam úgy, hogy kettőt vettem fel egyszerre, és nem fáztam. Van amelyik jó vastag eleve. Most meg amúgy se sokat mozdulok ki itthonról, akkor is inkább kocsival. Megleszek farmer nélkül most valahogy, majd inkább szülés után veszek, ami akkor jó. Én is híztam combra, a régi biztos nem lesz jó egy darabig még.
2013. okt. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gagyi,vegyél kismama gatyát.....tudom hogy gáz de ez van...:D
2013. okt. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is kényelmesebb a kismama naci (szuper kényelmesek ám!) és ha tényleg hízol máshova is egy kicsit, már lehet, hogy nem lesz elég és ugyanott vagy. Én H&M-ben vettem kismamanacikat, nagyon csinosak és elképesztően kényelmesek.
2013. okt. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!