Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent hogy túl pici a babám?

Mit jelent hogy túl pici a babám?

Figyelt kérdés
Az utolsó menstruáciom első napja 6hete volt 2hete az ultrahangon 6mm-es petezsákot láttak,nagyon örültünk,mára visszarendelt a doki és a babám az uh szerint 5mm jo szivhangal,amire az ultrahangon azt mondták hogy nagyon kicsi,nagyobbnak kéne lennie....de a doki meg se említette csak visszahívott 2hét múlvára....én aggódom és valahogy elment a bizalmam a dokimmal kapcsolatban,vagy nem nézte meg alaposan a leletem vagy az uhn számoltak el valamit de naem tudom mi van most...az biztos h keresek másik orvost.
2013. okt. 10. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt velem is eljátszották... Sztk-s dokinál voltál?

Nem tudom pontosan mikor fogant a baba, 1 hét diffi lehet. 6 hetesen elmentem a dokihoz és elmondta neki. Megvizsgált és azt mondta, hogy nagyon pici, sóhajtozott és a frászt hozta rám. Pedig ha 5 hetesnek mondjuk, akkor pont ideális... De ő csak a negatívumokat emlegette.


Szóval ne parázz, ha dobog a kis szíve,akkor minden OK,mej el másik dokihoz, én is azt teszem! És nyugi! :)

2013. okt. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mit akar mekkora legyen? Ne aggódj! Nekem 5+5 hetesen 8 mm-es petezsák látszott, semmi más. 8 hetesen meg kiderült hogy abban az amúgy is kisebbnek vélt petezsákban ketten is vannak, jó szívhangokkal.:-)
2013. okt. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!